Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan segítsem át szakításán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsem át szakításán egyik jó barátom?

Figyelt kérdés

Két közeli barátom egy párt alkottak régebben, és most szakítottak. Mindkettőt külön, külön kedvelem. Még sosem mentem keresztül szakításon.

Hogyan tudnám segíteni őket?

Mint elefánt a porcelánboltban tiporok lelkükbe, mikor érdeklődök a részletek felől, vagy a másikról az egyiktől.

Mit tudnátok mondani tanácsként, hogy tudjak nekik segíteni, és mégse legyek tapintatlan? Nem tudom, hogy min mennek keresztül. Nem éltem meg ezt.



2020. szept. 27. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen kerüld a témát. Mindenről kezdeményezhetsz beszélgeté mint máskor, mindenfé témáról. Kérdezd meg mit csinálna szívesen hova menne stb. azzal nagyot nem mehrtsz félre.
2020. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akarnak beszélni róla, hallgasd meg őket kommentár nélkül, lehetőleg együttérzően. Te viszont ne érdeklődj, csak ha úgy tűnik, hogy jól esne nekik, de még akkor is sokszor gondold át előtte.
2020. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen szituba, de én voltam az egyik fele az ex párosnak. A legjobb amit tehetsz, hogy a témát kerülöd és semleges maradsz. Ha a két fél értelmes felnőtt akkor tudják, hogy nem vonhatnak be téged bármi sárdobálásba és ők maguktól távol fognak tartani bármi drámától. De ehhez neked is távol kell maradnod attól, hogy bevonódj. Most nem te vagy a legjobb személy, hogy segítsen.
2020. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy szintig mindketten belevontak előzőleg az átélt fájdalmaikba, és végigkövettem alakulásukat.


Köszönöm a meglátásokat. Igyekszem semleges területeken mozogni, és rájuk bízni az egymás iránti érzéseiket.

2020. szept. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!