Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos a barátnőm szakítása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm szakítása?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyunk, sosem csaltuk egymást ahhoz képest hogy mindketten bulizósok vagyunk. Na szóval volt egy buli ahol az egyik fiú felelsz vagy merszben szájon puszilt engem (full itas voltam). Aztán annyira emlékszek hogy a kezemmel nyomom a fejét a lábam közé(állitólag le is nyelte).

Pár napra rá elmondtuk a barátnőmnek ő pedig azóta nem akarja a kapcsolatot folytatni. Szerintetek jogos?

Mivel a történtek után párszor találkoztunk buliban, ahol dugtunk, de nem akar hallani a történtekről semmit.


19/F



2019. jún. 18. 13:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Jogos, bi hajlamaid vannak
2019. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, ez tiszta megcsalás.
2019. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Mihago ***** válasza:
96%
Naná! Normális nő nem akar egy részeg degenerálttal lenni.
2019. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

Sosem csaltuk egymást = egy buliban csumma részegen leszopott egy random csávó.


Érdekes hozzáállásod van a hűséghez...

2019. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Úgyértem ez az első és véletlenül történt
2019. jún. 18. 19:18
 6/36 anonim ***** válasza:
99%

Ilyen nem történik véletlenül.

Csak ha begináznak, de gondolom itt ilyen nem volt.

2019. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

Figyi, csomó olyan sztorit lehet hallani, hogy házasságban a csávó hirtelen b u z i lett, és elhagyta a csajt gyerekekkel stb. egy csávóért. Hogyan garantálod neki ezentúl, hogy nincsenek ilyen hajlamaid?

Én is szakítanék veled a helyében, egy ilyenre nem lehet hosszú távon építkezni.

2019. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Ezek után már nem tudok mit higgyek magamról
2019. jún. 19. 19:17
 9/36 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem, annyira részeg voltál, hogy azzal se voltál tisztába, hogy kihez tartozik a száj.Elég állat dolog volt, de szerintem, csak ennyi.
2019. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%
Részegség nem kibúvó megcsalásra. Ha tudod magadról, hogy részegen nem emlékszel semmire, barátnőd nem akarod megalázni akkor szimplán mértékkel iszol. Ha nem tudsz mértékkel inni akkor vagy nem iszol, vagy nem kezdesz komoly kapcsolatba. Szerintem teljesen jogos a szakítás.
2019. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!