Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után a másik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a másik csak egy idegen? Tényleg van olyan hogy már nem érdekli?

Figyelt kérdés
Ha egy embert szerettél, az mindog is érdekelni fog, főleg ha nem.csak szerelemből, hanem tényleg. Ha valaki letilt és no contact, akkor talán sose szerett, max szerelmes volt belém?
2020. szept. 28. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Négyszer voltam szerelmes az életben, egyikkel sem tudnám megmondani mi van most. Talán 1 éve néztem utoljára a profiljukat is.


Azért érzed ezeket, mert még mindig szerelmes vagy. Ha már nem éreznél semmit, akkor nem gondolnál rá így.

2020. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Eleinte nehéz elképzelni, de igen, könnyen válhat egykori szerelmünkből “idegenné” valaki.
2020. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem igen.
2020. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor az csak szerelem volt, nem valós szeretet. Én szerelmes is vagyok belé, de szeretem és csodálom is annak ellenére, hogy elég szépen elbánt velem.
2020. szept. 28. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked is el fog múlni és majd újból szerelmes leszel.
2020. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A halott nagyanyám hulláját sem tárolom a lakásomban, hanem tisztességesen eltemetem és túlleszek rajta.


Az exemet sem pátyolgatom, mert az exem és nem a párom. És megtisztelem ennyivel a jövendőbeli párom, hogy nem fertőzöm azzal a kapcsolatom, hogy vele bratyizgatok. Ha valakivel szakítok, annak nyomós oka van. Ha valaki szakít velem, az pedig egy döntés, amit úgy tartok tiszteletben, hogy megszűnök páromként kezelni. Barátok pedig sosem leszünk egy kapcsolat után, ahhoz túl közel kerültünk.


A tiszteletet megadom, amennyiben tisztességgel válunk el. Ezen kívül nem tartozom senkinek semmivel. Én is csak boldog akarok lenni és mint látjuk, nem vele leszek. Akkor miért nehéz hagyni a másikat? Az nem szerette soha a párját, aki kivágja, aztán visszajár hozzá üríteni, hol lelkileg, hol fizikailag. Gyűlölöm az ilyen embereket, akiket csak az érdekel, hogy nekik legyen jó azzal, hogy közelükben tartják azt, akinek olykor megszakad a szíve értük.

2020. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is szerelmes voltam valakibe, így abszolút nem is tűnt fel, hogy ő nem az az ember, akinek gondolom, és a valódi énjét valószínűleg sosem tudnám szeretni, csak azt, amit a rózsaszín szemüvegen keresztül látok. Ezt viszont még mindig nehezen fogom fel, hogy ő soha nem volt és nem is lesz olyan, úgyhogy inkább le is tiltottam mindenhol.
2020. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat.


Én pl. inkább azt tartom elítélendőnek, amikor valaki szakítás után degradálja az exét, kibeszéli őt negatívan, utálatos magatartást vesz fel vele szemben.


Az teljesen természetes, ha szakítás után valaki nem beszél veled, elvégre szakítottatok. Békében el lehet válni s hagyni egymást, attól még nincs harag.

Ha belegondolsz, az is érthető, hogy nem akar hallani rólad (PLÁNE arról, hogy új párod van, az ilyesmi mindig kicsit kínos, amikor ezzel szembesülsz exként).


Elég gyerekes dolgokon problémázol.. mégis mi a frászért kéne szeressen az, akivel szakítottatok? Ha egyszer vége s az exe vagy, akkor mégis mit vártál ettől a helyzettől.

2020. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!