Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinalajak, hogy lekopjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalajak, hogy lekopjon vegre rolam a csaj?

Figyelt kérdés
3 napja szakítottam a barátnőmmel azért, mert szerintem nem illettunk össze és már volt egy lany aki bejott. Egyből ossze is jöttünk, viszont az exem folyamatosan írogat nem tudja elhinni, hogy vége. Azzal jon, hogy még a szakítás napja előtt is mondtam neki, hogy szeretem.Jo, tudom nem szép dolog hogy már masnap massal vagyok és ő nem is tudott rola de már fárasztó, hogy zaklat. Az uj barátnőm akar írni neki, hogy szalljon le rolam. Jo ötlet?

2020. okt. 13. 01:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igazabol o volt az első komolyabb (5 hónap) baratnom es előtte is csak egy volt, ami rövid ideig tartott. Nem tehetek rola, ha nem érztem mar vele jól magam🙄 sok volt a hisztibol. Es az sem tetszett, hogy mindenki megnezte az utcán mellettem (természetes szépsége miatt) , engem ez zavart.
2020. okt. 13. 14:20
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
De ugye még nem múltál el 16? Mert kb.addig a korig oké ez a viselkedés.
2020. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
Hasonlo szituban voltam.. Paromra raakaszkodott a csaj de nagyon kemenyen.. Ferfiak milyenek ugye jo a hiusaganak.. Sajnos volt is hozza koze na lenyeg a lényeg h kibekultunk es a csaj meg 2 3 honapig zaklatta irkalt neki stb.. Es kezembe vettem az ugyet mert mar baromira idegesitett, hogy nem erti meg h nem kell. Aparomnak, akkor sem kellett neki.. Ugy allt le hogy azt mondtam neki hogy megvarom a haza elott es kitaposom belole amit... Kemeny volt
2020. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, normális pasi ha szerelmes beléd hiúság ide vagy oda leallitotta volna. Te meg most azt hiszed hogy győztél. 😆
2020. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegényt sajnálom, egy érzéketlen paraszt vagy..
2020. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A fb profilját megadhatnád..
2020. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze és tartása, hamar rájön, mekkora féreg vagy!
2020. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Öö 13as valoszolo oke, de itt nem akaszkodott ram senki en tenyleg szerettem és jártunk..aztán a semmiből szakitottam vele. Tudom szemetseg. Amugy 20 éves vagyok
2020. okt. 13. 21:33
 19/24 anonim ***** válasza:
Legalajasabb amit tehettél ellene. Nagyon szerethetted...
2020. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ha elmúlt akkor elmult! Most mit csinaljak?
2020. okt. 13. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!