Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinalajak, hogy lekopjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalajak, hogy lekopjon vegre rolam a csaj?

Figyelt kérdés
3 napja szakítottam a barátnőmmel azért, mert szerintem nem illettunk össze és már volt egy lany aki bejott. Egyből ossze is jöttünk, viszont az exem folyamatosan írogat nem tudja elhinni, hogy vége. Azzal jon, hogy még a szakítás napja előtt is mondtam neki, hogy szeretem.Jo, tudom nem szép dolog hogy már masnap massal vagyok és ő nem is tudott rola de már fárasztó, hogy zaklat. Az uj barátnőm akar írni neki, hogy szalljon le rolam. Jo ötlet?

2020. okt. 13. 01:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem 1 nap alatt múlt el... Velem is megcsinálták, hogy "szeretlek", aztán dobtak váratlanul 2 év után mindenféle indok nélkül. Tanuljátok már meg EMBEREK, hogy a szavaknak súlya van. Tiltsd le, ő is gyorsabban elfelejt.
2020. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Az 2 ev, fakulhat az erzes de 5 hónap...szerintem nekem csak fellangolas volt, azt mondjak. Sajnalom azert, hogy elhitettem vele, pont azért nem akarom letiltani mert nem erdemli meg, így is eleg bajt okoztam neki
2020. okt. 14. 00:34
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval talonban tartod.
2020. okt. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem csak szerelemből kell kitartani a másik mellett.. ennyi erővel egy házasság/valóban hosszú távú kapcsolat se létezne..
2020. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!