Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nárcisztikus a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus a párom, hogyan kezeljem? Van kiút?

Figyelt kérdés
Másfél évig éltem együtt a párommal, ebből többször volt olyan, hogy 1 hónapig “csenddel verést” alkalmazott, vagyis úgy mászkált mellettem, mintha nem lennék a világon, szót nem szólt hozzám a semmiért, ilyenkor elakartam hagyni, de már annyira lent volt az önbecsülésem, hogy nem bírtam, mindig azt mondta, ha elhagyom csak nekem lesz bajom belőle. Terrorban tartott, elszigetelt mindenkitől. Augusztusban megtudtam, hogy meg is csalt, amit szóvá tettem, ezért kirakott az utcára. Semmim nem volt, barátaim már nem maradtak, egy pasim volt azóta, azt is osszeverte. Egy hétre rá, hogy elmentem albérletbe már elkezdett nyomozni utánam, néha követ is, nyomokat hagy a bejáratom elott, de 3 honapja nem beszél velem, mindenhonnan leblokkolt, az ismeroseink meséltek , hogy kamu profilon figyel. Egy pasi se mer rám nézni. Van egy olyan érzésem, hogy egyszer csak felfog bukkanni és rettegek.

2020. okt. 15. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Szerintem jobb ha megszabadulsz egy ilyen embertől. Lehet nem lenne hülyeség ha feljelentenéd, ha tovább folytaja ezt, hogy követ, nyomoz..és megveri a partnered! 23f
2020. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jelentsd fel.Ez már zaklatásnak minősül szerintem.
2020. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt mondták nem fog leállni, ameddig vissza nem megyek hozzá. De ő zavart el, tiltott le akkor ezt miért csinálja?
2020. okt. 15. 16:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy idióta.

Kik mondták,hogy addig nem fog leállni amíg vissza nem mész hozzá?

Ez hülyeség.

Jelentsd fel ahogy már egy másik válaszoló is írta.

2020. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Mert elmebeteg. Bírtokolni akar. Ne menj vissza hozzá, mert tönkre fog tenni. Lelkileg mindenképp de az ilyen barmok szokták verni a nőket. Ne menj vissza. Jelelentsd fel!:) 23f
2020. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Következetességre lesz most szükséged, el ne gyengülj. Jelentsd a rendőrségen, csinálj új közösségi médiás profilt ahol csak azokat jelöld vissza, akiket teljes biztonsággal ismersz, cseréld le a telefonszámod vagy akár az egész telefonod is és cseréld le az összes jelszavad mindenhol, nézd meg milyen eszközökön vagy bejeleztkezve emailen, facebookon stb és jelenkezz ki mindenhol (ezt egy helyről megteheted). Költözz el, ha ismeri a címed és ne add meg senkinek az új címed. Hidd el, egy idő után le fog állni, tapasztalat.
2020. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ki az a marha, aki ilyen tanácsot ad? Fel kell jelenteni, az, hogy visszamész hozzá az nem megoldás, elmész a rendőrségre, és elmondod a történetet, utána minden alkalommal, amikor követ, vagy hagy valamit újra jelezni kell feléjük.
2020. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért nem jelentettem fel eddig, mert semmi bizonyítékom nincs, de abszolút semmi. Attól félek, hogy betegnek néznének. Rendőrségi ügyei voltak mindig is, kifizetett több száz eurót, aztán csinálta tovább.
2020. okt. 15. 16:26
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Veresd el! 10-ből 10X beválik.
2020. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nárcizmus, valami más személyiségzavar lesz.


Nem kell bizonyíték, egyszerűen megkérsz pár rendőrt, hogy igazoltassák, mert követ, zaklat, megverte a párod. Jófejek lesznek, nem indítanak nyomozást szerintem, hanem egyszerűen csak igazoltatják. Már ettől be fog tojni szerintem.


Engem is zaklattak, én letiltottam mindenhonnan, majd megkeresett kamuprofilról, majd bevallotta, hogy ő az, majd megint tiltottam, majd most megint írt egy új profilról, mintha nem ismerne. Nem reagáltam, nem is tiltottam, mintha nem is létezne. Ez 3 hete volt, azóta semmi, de persze előtte nagyon nyilvánvalóvá kell tenni, hogy nem akarsz tőle semmit és húzzon a francba, hagyjon békén, nem szereted, nem érzel iránta semmit, sőt más tetszik meg mittudomén. Ez nálatok megvolt?

2020. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!