Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van kíút ebből a pokolból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kíút ebből a pokolból? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a történetem, nemtudom rövidre foglalni + ki is kell adnom magamból, nagyon köszönöm annak aki el fogja olvasni!


2 és fél éve a volt párom terhes lett, (ekkor már együtt éltünk) boldog párkapcsolatban éltünk, hihetetlen de sosem emeltük fel egymásra még csak a hangukat sem, csúnya szavakkal sem illettük egymást, minden tökéletes volt, nagyon vártuk a babát, mindent meg vettünk neki, a gyerek szobát is meg csináltam. Majd egyszer csak rosszul lett a volt párom (6 hónapos volt ekkor) és sajnálatos módon elvesztettük a gyermekünket.

Miután haza engedték a korházból nem szólt hozzám hetekig, mikor haza értem a munkábol nem főzött, nem takarított, nem csinált semmit. Nekem ugyanennyire rosz volt. Én is sírtam amikor nem látta senki, tudjátok nem akartam előtte.

Szóval megértettem, hogy mi vele a helyzet, így munka mellett mostam, főztem, takarítottam.

Közben folyton próbaltam vele beszélni, kommunikálni, de nem vett rólam tudomást.

Kb 1 hónap után szólt hozzám, és kezdett el segíteni a háztartásban, de akkorsem sokat beszélt velem, csak amolyan alap dolgokat. Ezt már nem bírtam, 3 hónap telt el szinte mintha nem is ismernénk egymást, mint két lakótárs akik utálják egymást. Lehet ez nektek nem jön át, de én nagyon ki voltam készülve ettől, főleg hogy mindeközben a szülei engem okoltak ami miatt így viselkedik. (Róluk tudni kell azt, hogy engem mindigis utáltak)

Olyanokat vágtak a fejemhez, hogy nem foglalkozom vele, nem akarok neki segíteni túl lépni ezen, sőt az annya még azt a kérdést is fel vetette, hogy talán vertem, és amiatt vesztettük el a gyereket, szóval teljesen torkig voltam!!

Mindeközben minden második hétvégén haza jártam a szüleimhez, 2 hétre elegendő fát vágni nekik, elvégezni a házkörüli munkákat, le nyírni a füvet stb. Mivel a fater rokkant nyugdíjas, és anyám is beteges gondoskodnom kellett a férfi munkáról.

Amíg anyáméknál voltam hétvégén egyszer csak fel hívott a párom teljesen felzaklatva, hogy én egy másik nő miatt járok haza, és drogozással vádolt (esküszöm egyiksem volt igaz)!!

Teljesen fel háborodtam, és elkezdtünk veszekedni, kiabálni a telefonba. Ment a vita percekig, elszakadt a cérna nálam, és azt mondtam neki h vége, ennyi volt nem bírom tovább. Le tettem a telefont.

Masnáp haza mentem, de nem volt otthon vissza költözött a szüleihez.

Elmentem hozzájuk, és félre hívtam próbaltam neki elmondani a néző pontomat, hogy nekem is mennyire rosz ez az egész ami történt, valahogy próbáljuk megoldani ezt az egészet, félbe szakított, sírt, vert egy hatalmas nagy pofont, még a szám is kicsattant, teljesen magánkívüli állapotban kiabálta rám, hogy én megcsaltam, én azt bántom aki szeret, nekem nincs szívem, majd az apja oda szaladt, elkapta rajtam a polót, tolt hátra a kijárathoz, és azt mondta hagyjam békén a lányát egy életre, és ki dobott.


Próbáltam vele fel venni a kapcsolatot kb 1 évig, de le tiltott facebookról, mindenhonnan, telefonon sem tudtam elérni.

Az apja konkrétan meg fenyegetett, hogy ne mennyek a közelébe, mert végez velem.


Szóval fél éve elköltöztem 400km-re, jelenleg a bátyámmal élek együtt.


Hajnali 3 óra van, most ébredtem meg, gyakran álmodok vele, alig tudok aludni emiatt.

Folyton rossz álmaim vannak, kajak bánt, és nagyon fáj ez az egész még 2 év után is.

Szerintetek ki lábalok én valaha ebből?

Néha olyan jó lenne beszélgetni vele, megölelni szorosan. Nemtudom hogy történhetett ez.. Teljesen kivagyok miatta.

Azelőtt egy kiegyensúlyozott megnyerő, fiatal ember voltam, most meg egy csődtömeg. Romokban az életem.


Az én hibám lenne ez az egész? Mostanában magamat okolom.


2020. máj. 18. 03:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Igen, ez törvényszerű elvesztett gyerekekkor, hogy a kapcsolat is meghal.

6 hónapos baba ráadásul életképes már, hogyhogy nem élte túl?

2020. máj. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén sajnálom. Ilyen esetben jön ki az emberek valódi énje. Ahelyett, hogy a volt párod szorosabbra fűzte volna a szövetségeteket és még inkább rád támaszkodott volna, mint biztos pontra az életben aki ott van neki támaszként, inkább bedurcázott és támadóra vette, mintha csak neki fájna, neked nem. Önző dög, nem ér meg egyetlen gondolatot, könnycseppet sem. Az ilyenért nem is kár. Próbálj meg újra kicsit nyitni a világ felé, hogy rád találhasson a boldogság.
2020. máj. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Én elhiszem, hogy megviselte, hogy meghalt a baba, de az a viselkedés semmilyen esetben sem elfogadható.

Ne bánkódj miatta, meg főleg a családja miatt.

Bocsánat, hogy ilyet mondok, de szerintem még szerencsének is felfoghatod, hogy végül nem született meg a baba, gondolj bele, mi történt volna, ha gyerek mellett bukik ki ez az énje...

2020. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Elég sok párral történik ez, hogy a szülők még nehezítenek a dolgukon. A párod depresszióját még meg lehet érteni mert 6. hónapban elveszíteni a babát nagyon nagyon nehéz lehetett. De ha a családjával szemben nem áll ki melletted akkor nem tudsz mit tenni. Én pl inkább végleg összevesztem egy barátnőmmel mikor szidta a páromat, valahogy ezt érzi az ember hogy kihez kötődik jobban, úgy látszik ő a szüleihez kötődik. De amúgy mi is majdnem összevesztünk mikor a barátnőm elkezdte nekem gyanúsítgatni, és még annyira nem ismertem a párom hogy bízzak benne. De aztán sikerült megbeszélni. De a szülők sokkal nehezebb eset. Ha tőlük nem tud elszakadni az új családjáért, akkor nem felnőtt ember, és neked felnőtt emberre van szükséged.
2020. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Inkább örülj hogy megszabadultal egy ilyen nőtől. Nem kár érte.
2020. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Sztem is örülj hogy megszabadultál tőle.
2020. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként max annyit tudsz tenni, hogy kamuprofilról írsz neki, és leírod nekimondjuk 50-szer: Nem csaltalak meg. Nem csaltalak meg. Nem csaltalak meg. Nem csaltalak meg. stb 50-szer vagy 100-szor.


Aztán megpróbálod elfelejteni, de legalább tudja meg.

Amúgy nem veszekedni kellett volna vele a telefonban, mert ha pl 3-an azt állítják hogy megcsaltad, akkor nyilván elkezd vádaskodni. De ezért ne magadat okold, mert 10-ből 9 ember azt csinálja ilyenkor amit te. Csak nem valami hatékony a veszekedés, jobb higgadtan közölni vele hogy NEM CSALTAD MEG, akárhányszor, ameddig elhiszi, vagy kideríteni kik mondták ezt.


Mert lehet hogy ez a szerencsétln azóta is abban a hitben él hogy megcsaltad. Az én gimis szerelmem (fiú) 20 éve él abban a hitben hogy megcsaltam, és ezt nem volt alkalmam cáfolni anno, mivel nem indokolta a sírva-ríva szakítását, csak később hallottam hogy neki mennyire fájt hogy megcsaltam, és ezért szakított (wtf). Pedig még azt se engedtem hogy bárki közel jöjjön hozzám 5cm-re. De bemagyarázták neki akik irigykedtek. Kellemetlen.

2020. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem depresszióba eshetett a baba elvesztése miatt plusz lehetett benne esetleg valamiféle szégyenérzet is. Na és ami nagyon valószínű, hogy a szülei még raktak minderre pár lapáttal.

Nos, sajnos ez így alakult. Nagyon szomorú, nyilván nem könnyű túltenni rajta magad. De talán jobb ez így. A nő nem szerencsés természet, ahogy a szülei sem. Ha marad a gyerek, akkor is jöttek volna előbb-utóbb konfliktusok és akkor már válni is nehezebb.

Még bőven lehet esélyed olyan nőnél, akivel jobb kapcsolatod lehet. És persze lehet gyerek is.

2020. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom Kérdező, ami veled történt.

Én is elveszítettem már egy babát, bár sokkal fiatalabb terhességi korban, életem egyik legfájdalmasabb élménye volt. 6 hónapos magzatot elveszíteni még szörnyűbb lehet. Én is nagyon magamba voltam fordulva, hetekig sírtam reggel-este, de se a férjemet, se a családomat, se a barátaimat nem taszítottam el magamtól. Nyílván nem vagyunk egyformák, mindenki másképp birkózik meg a gyásszal.


Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Az én esetemben az történt, hogy a vetélés után pár héttel kiderült, hogy a férjem megcsalt korábban és mi ezért mentünk szét, nem a baba elvesztése miatt.

Nem mondom, hogy a ti kapcsolatotok is mindenképpen tönkrement volna, de próbálj meg arra gondolni, hogy okkal történt, ami történt.


Szerintem hasznos lenne felkeresned egy szakembert, hogy a segítségével végleg le tudd rakni a fájdalmadat.


33N

2020. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Küld el neki e-mailben vagy kamu facebookon ezt a kérdést. Ha elolvassa lehet történni fog valami ha nem akkor ugyan ott vagy mint eddig.
2020. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!