Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit érezhet irántam az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam az exem?

Figyelt kérdés
Nemrég rövid időn belül 3x is összefutottam az exemmel, úgy hogy előtte egy évig nem láttuk egymást. A furcsa igazából az, hogy mindhárom alkalommal teljesen máshogy reagált arra hogy lát. Első találkozáskor egyedül volt, messziről mosolygott és köszönt, kicsit le is lassított. De nem beszéltünk. Gondoltam "na letudtuk, már nincs harag, ez ennyi" Második alkalommal a barátnőjével volt, idegesnek tűnt, az egyik barátnőm mondta hogy amíg közeledtek folyton engem nézett, de mikor arra fordultam csak a zavartsagot láttam és nem köszönt, elfordult. Harmadszor meg egy buliban sikerült osszefutni ahol egy barátjával volt. Itt szintén idegesnek látszott és szinte azonnal el is tűntek. Szóval most egyszer utál egyszer mosolyogva köszön. Szerintetek mégis hogyan viszonyulhat most hozzam? Eszemben sincs bekulni, csak egyszerűen nem értem 😆

2020. okt. 16. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 évig nem találkoztatok, valószínűleg kicsit összezavarodtak az érzései. Megörült neked, aztán átgondolta, és rájött, hogy ez hülyeség, és inkább tartani akarja a távolságot.
2020. okt. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!