Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért dobott a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobott a barátom a Campus Mundi miatt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 12:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
Mi a szar az a Campus Mundi?
2021. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csak a távolság miatt szakított veled, hogy Te külföldre mész, hanem egyéb oka is volt rá. 6 hónapot távkapcsolatban szerintem ki lehet bírni. Persze, nyilván egy megpróbáltatás, de nekem az ismerősi körömben volt aki kiment külföldre fél évre Erasmussal, nem szakítottak a párjával, sőt ez őket csak jobban megerősítette.
2021. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

A Campus Mindig egy egyetemistáknak szóló ösztöndíj, Minek keretében külföldre mehetnek tanulni és mellé még havi ösztöndíjat is kapnak.


Kérdező, te hova mész és mennyi időre? Nem mindegy, hogy Japánban egy évre vagy Ausztriába három hónapra...

2021. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Túl a harmincon én sem örülnék annak, ha hirtelen fenekestül felfordulna a közös életünk. Nyilván: önmagában a távkapcsolat nem lenne nekem probléma. De csatlakozom az előttem szólóhoz: BAROMIRA nem mindegy, hogy hova, és mennyi időre mennél.
2021. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
University of West Florida szeptember vegetol decemberig (ott csak 4 hónap egy félév Amerikaban hogy a második vizsgát is meg lehessen tenni. Januarban
2021. júl. 12. 01:32
 26/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
De hát az semmi! :))) Négy hónap abszolút nem a világ. Szerintem inkább az attól való félelme lehetett a háttérben, hogy esetleg ott összejössz valakivel, és ki akarta zsarolni hogy ne menj. De ha így is van, azt hiszem alea iacta est (vagy hogy mondták az oroszok...? 😆😆😆😆). Mindenesetre kívánok neked jó utat, sok sikert! Ne engedd, hogy beárnyékolja az utazásodat ez az eset!
2021. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Már voltam, 2 éve majdnem az őszi szemeszterben, a virus előtt. Utólag megtudtam, hogy irigységből dobott, mert neki nem volt ilyen lehetősége egyetemistakent.
2021. júl. 12. 08:38
 28/29 anonim ***** válasza:

#23 vagyok


Akkor hagyd, semmi értelme olyannal maradni, akivel megmergezné a kapcsolatot az irigység.

2021. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Júúúj... Hát ez a kicsinyesség magasiskolája. Eldobni irigységből egy (látszólag) alapvetően jól működő párkapcsolatot? Egy percig se bánd! :))) Még jó, hogy most derült ki, nem pedig akkor amikor már van közös lakás/gyerek/élet. Jön majd jobb! :)))
2021. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!