Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szivathatnám meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivathatnám meg az exem aki velem egy időben egy másik csajjal is járt?

Figyelt kérdés

Még nem tudja,hogy mindent tudok. Igen tudom sokan azt írják majd ,hogy ne legyek gyerekes mondjam meg neki, hogy mindent tudok, és szakítsak de én szeretnék egy kis bosszút előtte.

Nyilván semmi erőszakosra nem gondolok még mielőtt félreérthető lenne.

Csak egy leckét adni neki amire mindig emlékezni fog.


2020. okt. 29. 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne, kérlek ne.

A legnagyobb “lecke”, ha szembesíted azzal, hogy tudod a dolgot. Fölösleges a színjáték

2020. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz vele szakitani ha az exed? Nem irtál it el valamit?
2020. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Számomra már csak egy ex csak ő ezt még nem tudja
2020. okt. 29. 23:01
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért mondta, hogy exe, mert még vele van ugyan, de úgyis véget akar vetni a kapcsolatnak, mivel megcsalta
2020. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Valami vicces módon juttasd tudatára, hogy tudsz az ügyről és nézd meg a falfehér arcát, majd csapd rá az ajtót, mert megérdemli.
2020. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Szexnél kötözd le az ágyhoz, vagy bilincseld oda (ha tudsz szerezni) persze nem erőszakkal hanem mintha az eggyüttlét része lenne. Mikor ez megvan hagyd ott és irj egy ismerősének, vagy családtagjának hogy szabaditsa ki. Lényeg hogy alsó rész ne legyen rajta, hogy megalázó legyen neki mikor meglátják. Persze csak akkor működhet ha nála vagytok. Ezt még nagyon régen egy csaj blogjában olvastam. :D
2020. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
#6-os: ez igen, ez aztán felnőtt viselkedés.
2020. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
#7 Azt mondta olyan bosszút akar amit egy életre megemleget, és nem erőszakos. Amit az 5-ös irt az olyan mintha csak szakitana vele.
2020. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem ez azert eroszakos, mellesleg BTK szemelyi szabadsag megsertese...
2020. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem tenné ezt valaki megalàzottan érezném magam. Ami az “áldozatnak” jó, elvégre pont ez a célja. De gondolj bele, a szexualitás eleve intim dolog, ugyanúgy, ahogyan a meztelenség is. Vagyis nem tartozik mindenkire. Namármost, ha rámhívnád anyukámat, de rossz esetben apukámat, nemcsak, hogy megalázva érezném magam de konkrétan egy nagy féregnek gondolnálak és gyávának. Mert ez már nem kettőnkről szólna.
2020. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!