Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől lehet hogy az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy az egyik fél szinte tökéletes, a másik meg rossznak gondolja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy a két ember nem illik össze, mások az igényeik.
2020. okt. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Olyan nincs, hogy az egyik fél tökéletes. Aki neked tökéletes, nekem lehet egyáltalán nem az, és fordítva.
2020. okt. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem az ember tökéletes, 2-es. Szerintem úgy érti, hogy az egyik fél tökéletesnek gondolja a kapcsolatot, a másik fél meg nem.

Az 1-es leírt mindent, röviden, tömören. Eltérő igényeik vannak.

Pl: az egyik nem igényli a bújást, kézfogást, nyalakodást, stb. Neki attól tökéletes a kapcsolat, hogy ezek nincsenek/nem gyakoriak. A másik viszont igényelné és emiatt úgy érzi, nem szeretik/ baj van a kapcsolattal, rossz.


Szerintem ilyesmikre gondolt a kérdező.


Attól lehet, hogy mások vagyunk, különböző igényekkel. Beszélni kell róla, de ha valami nem felel meg, nem tudjuk elfogadni hosszútávon, érdemes továbbállni és megkeresni azt az embert, akivel passzolunk és kölcsönösen ki tudjuk egymást igényeit elégíteni.

2020. okt. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a kapcsolat csak az egyik fél igényeit elégíti ki.

Aki “tökèletesnek” gondolja, annak talán nincsenek is nagy elvárásai, a másik többet vár el, nehezen elégszik meg.


Kérdés az, hogy aki rossznak gondolja a kapcsolatot, az miért ment bele. Valószínűleg az elején jónak gondolta, aztán idővel kibújt a “szög a zsákból”.

2020. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En akkor voltam igy, mikor olyan valakivel voltam egyutt, akinek eretlen volt a gondolkodasa es az elethez valo hozzaallasa az enyemhez kepest es meroben eltertunk egymastol. Amikor ezeket oszinten elmondtam neki, nem ertette, hogy ez miert baj. Igy azt sem ertette , hogy miert lett vege.
2020. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általában az alábbi opciók vannak:

- teljesen mások az igényeik, az egyik "leuralja" a másikat

- nem veszi észre az egyik fél, hogy a másiknak már nem jó, nem figyel oda rá eléggé

- az egyik félnek elég fura elgondolásai vannak egy jó kapcsolatról - ezt főleg akkor szoktam látni, amikor van egy adott ember, akit úgy nevelnek fel, hogy "veszekedések minden kapcsolatban vannak, emiatt ne hisztizz", "addig örülj, amíg nem vernek, nem csalnak meg, ezért a férjed / feleséged egy arany ember... becsüld meg, mert jobb, mint anyád / apád stb."... és akkor azt hiszi, hogy egy langyos sz. kapcsolat az jó

a másik meg a falat kaparja, mert nincsenek beszélgetések, nincs intimitás, lakótársakként elvannak, de a szeretet igazából már kiveszett a kapcsolatból

2020. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem igazatok van. A kommunikációt kellett volna egy sokkal magasabb szintre emelni, és akkor talán nem csak a szakítas pillanatában derült volna ki, hogy milyen komoly is a baj :(
2020. okt. 8. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:
#3 Akkor megtanulhatna helyesen fogalmazni.
2020. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2/8; rajtad kívül mindenki értette.. így szerintem az inputtal és nem qz outputtal van a probléma..
2020. okt. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!