Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szivathatnám meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivathatnám meg az exem aki velem egy időben egy másik csajjal is járt?

Figyelt kérdés

Még nem tudja,hogy mindent tudok. Igen tudom sokan azt írják majd ,hogy ne legyek gyerekes mondjam meg neki, hogy mindent tudok, és szakítsak de én szeretnék egy kis bosszút előtte.

Nyilván semmi erőszakosra nem gondolok még mielőtt félreérthető lenne.

Csak egy leckét adni neki amire mindig emlékezni fog.


2020. okt. 29. 22:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
#10 Gondolom az nem gyáva dolog hogy a fickó mellette egy másik csajjal is járt, ugye? Itt most nem bátorságról, és becsületről van szó. Biztos jó helyen jársz te? Lehet szólni férfi vagy nő ismerősnek is, nem kell feltétlen családtagnak, de ha mégis akkor mivan? Anyuci és apuci is látott már életed során meztelen.
2020. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként nem muszály meztelen hagyni, de ha nem tetszik az ötlet ott a hashajtó.
2020. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen, persze, a megcsalás sem szép dolog, de le lehet rendezni már felnőtt módjára kettőtök között is, nem pedig ilyen alpári módokon “bosszút állni”.
2020. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#12 Mondjuk ha a kikotozest a hashajtoval kombinalod, az viszont eleg brutalis:)


Jon a haver/apuka/anyuka forma meg ott fekszik kikotozve a agyban nyakig szarosan...

2020. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
#13 Én csak a kérdésre válaszoltam.
2020. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#14 Na az tényleg durva lenne. XD
2020. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Vajon a másik csaj tud rólad? Ha nem, akkor azt intézném el mielőbb, hogy 2 szék közül a padlóra essen. Vagy ha a másik csaj is vevő rá, akkor ketten együtt annyira szép pofára ejtést ki tudnátok találni... nincs is hatékonyabb elme 2 becsapott nőénél...
2020. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
9%

1. Pozitiv terhessegi teszt

2. Pozitiv szifilisz teszt


Szerintem ha parazik par honapig azt megjegyzi egy eletre

2020. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Kamuzd be, hogy terhes vagy (és természetesen megtartod), ügyvéded felkeresi pár hónap múlva.

Én egyszer megcsináltam, térden állva könyörgött (mármint hogy vetessem el, ne tegyem tönkre az életét).

2-3 hétig még hagytam a tudatban, aztán tőmondatban közöltem, hogy tévedtem, mégsem.

3 hétig halvány árnyéka volt önmagának (egy irodában dolgozik az öcsém legjobb haverjával, onnan tudom:DDDDDD

2020. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kamu terhesség tényleg a legjobb ötlet.
2020. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!