Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy szakítottam a barátommal mert kiszerette volna próbálni a hármast?

Figyelt kérdés
Nem gondolkodtam sokat mikor kimondta rögtön szakítottam, az az érzésem támadt hogy nem becsül meg eléggé és hogy én kevés vagyok neki akkor keressen más nőt erre..
2019. jún. 1. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
39%

Talán kicsit korán döntöttél ennyi alapján szerintem, de te dolgod. Én még rákérdeztem volna, hogy ez ilyen régi fantázia, ragaszkodik hozzá stb...aztán úgy döntöttem volna erről.

32/f

2019. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
34%
Igen jól, mert van esélye egy normális barátnőt találni, aki legalább megkérdezi tőle, hogy de mégis miért szeretne ilyet kipróbálni és honnan jött ez a gondolat..Ehelyett se szó se beszéd kidobtad.. Te tudod.
2019. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
81%
Respect. Szerintem jól döntöttél.
2019. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
23%
Van olyan pasi aki ne akarná kipróbálni a hármast?
2019. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
73%
Jól!
2019. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
75%
De most komolyan, kit érdekel, hogy miért? Egyik akarja, másik nem. A faszi meg nem fogja elnyomni a farka akaratát.
2019. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
91%
Nem jól reagáltál. Azt kellett volna mondanod, hogy rendben, de a másik fiút te fogod kiválasztani.
2019. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
85%

"Van olyan pasi aki ne akarná kipróbálni a hármast?"


Legalább egy legyen, megkeresem.

2019. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
32%
Jol. Szerintem itt folosleges szaporitani a szot, o nem Oberyn Martell a Tronok harcabol.
2019. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, ha neked ez nem fér bele, hogy ilyen vágya van, ami szeretne is megvalósítani, akkor jól tetted. Úgyse tudnál rá ugyanúgy nézni ezek után.
2019. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!