Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor mennyi idő után jonnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mennyi idő után jonnek ra a férfiak hogy hibáztak/hibát követtek el a szakítással?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a férfiaknak idő kell hogy rajöjjenek a hogy hibát követtek el meg ha akar ez hónapokba is telhet. És hogy a nők egyből szenvednek és pár hét múlva jobban lesznek amíg a férfinak viszont akkor meg nem is de kesobb rájönnek mit veszitettek. 22/L

2020. nov. 2. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne izgulj már rég elfelejtett, és éppen dönget valakit. A hibát te követed el, hogy itt rinyálsz.
2020. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez egy az egyben az adott személytől függ és nem pedig az illető nemétől. Illetve nagyban függ a szakítás körülményeitől, kicsit az életkortól (első csalódás mondjuk jobban földhöz vág, mint egy sokadik, de egy erősebb csalódás egy komoly kapcsolat "vége" bármilyen korban keményebb, mint egy kisebb románcocska vége).


De ezt így, hogy "a férfiak" meg "a nők" nem lehet megítélni, mivel túl nagyok az eltérések nemen belül. Egy lazább ember hamarabb túljut a dolgon, mint egy romantikusabb/érzékenyebb valaki.


És még mennyi egyéb dologtól függ... Ez a kérdés nagyon általánosítani, egyszerűsíteni próbál.

2020. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán miért kellene rájönnie valakinek törvényszerűen arra, hogy a szakítás hiba volt? Lehet, hogy élete eddigi legjobb döntése.
2020. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 2 év után írt exem, hogy mennyire megbánta, és még mindig szeret. Gondolhatod, mennyire vettem komolyan.


Lehet, hogy X idő után rájönnek (ez mindenkinél más), de igazából lényegtelen. Számomra komolytalan egy olyan ember, aki eldob magától, aztán ha nem jön össze neki az élet, megpróbálja visszakönyörögni magát.

2020. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt férjem kb 8 év után írt, hogy szeretné újrakezdeni,mert rájött mekkora hibát követett el.Visszaírtam neki, hogy ezt beszélje meg a férjemmel 😂
2020. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont ellenkezőleg érez. Akkor mi van?
2020. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
hat 1 vagy fél éves kapcsolat esetén nem igazán jönnek rá.. 2-3 év minimum a komoly.
2020. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom de már nagyon várom, hogy az én exem rájöjjön. Nagyon csúnyán és igazságtalanul bánt velem külső nyomásra, annak ellenére hogy elfogadtam őt mindennel együtt és biztattam, támogattam. De szép is lesz elküldeni a búsba azok után amit velem tett...
2020. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt aki 3 hónap után jött, hogy na most akkor megkér, másik másfél év után irt, hogy ő már megnősült, de hiányzok neki...
2020. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mert nálunk KÖZÖS volt a döntés végül is... elkezdtem eltávolodni érzelmileg, felkészültem - és TUDTAM, hogy nem lesz tovább!


Később változott körülöttünk sok minden. MEGTEREMTŐDÖTT az a lehetőség is: ÉN HAGYJAM MÉGISCSAK FAKÉPNÉL!


Szerencsére volt MINDKETTŐNKNEK elég türelme ahhoz, hogy VÉGET ÉRJEN. Ilyen happy end is van! :)

2020. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!