Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak, ha folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak, ha folyamatosan arra gondolok, mennyi minden egyszerubb lenne a masik nelkul?

Figyelt kérdés
Barmilyen aprosagrol van szo. Pl nem fogyna el a tej anelkul, hogy tudnek rola, nem kene hulyesegeket vennem a boltban, ami nekem nem kell (csipsz, 100 kilo hus, stb), nem lennenek szetdobalt koszos ruhak a foldon, anelkul vehetnek barmi ujat a lakasba, hogy meg kene targyalni, tetszik-e a masiknak...
2020. nov. 7. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, gondolom már büdösnek is érzed..
2020. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Azin a ponton, hogy inkább negatívnak látod a párod jelenlétét az életedben, fölösleges bármin is gondolkodni.
2020. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Te a nő vagy a férfi vagy?
2020. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én is szakítottam akkor amikor már az is idegesített, hogy az exem levegőt vesz...
2020. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem idegesit az is, ha levegot vesz, csak sok szituban eszembejut, hogy ha nem lenne, most nem kene ezzel bajlodni. Akar napi szinten is valamivel kapcsolatban.
2020. nov. 7. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A 100 kiló húson jót röhögtem 😁 nyugi kérdező, ha én lennék a párod, minimum 200 kiló hús kellene 😁

Bár én nem dobálom szét a ruháimat...

Milyen idősek vagytok? Mióta vagytok együtt?

2020. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

ha szeretnétek egymást, akkor:

1) elmondanád neki, hogy téged mi zavar, és kb. másnapra változtatna rajtuk, tekintve ezek nem megoldhatatlan problémák

2) észrevenné saját magától, hogy téged sok dolog zavar, és magától változtatna


úgyhogy ez csak mellébeszélés, hogy annyi a problémád a párkapcsolatodban, hogy a fickód az előszobában dobja el a pólóit, és elissza előled a tejet. ugyan már.


hagyjátok az egészet a francba. ezért kár együtt élni.

2020. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

28-30 evesek, sok eve egyutt. Nem vagyok vegan, csak jobban szeretem a zoldsegeket, es kiidegel, amikor latom, mennyit fizetunk a boltban a rengeteg kilo hus miatt, amit en nem vennek meg, ha egyedul vasarolnek, max fel kilo csirkemellet vennek egy hetre es annyi.

Neha fozok magamnak kulon kajat, olyankor kifigurazza amit eszek, hogy biztos szar🤷🏼‍♀️

2020. nov. 7. 22:09
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mi zavar, de szerinte hisztis vagyok, ennyi.
2020. nov. 7. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Az vagy. Hagyd ott. Ennyi.
2020. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!