Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal vagyis az exemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal vagyis az exemel se veled, se nélküled időszakba vagyunk most, ha lehet ezt annak hívni És mindig le tilt fel old folyamatosan mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű számomra hogy már nem szeretnék vele lenni, sok fájdalmat okozott nekem, lelkileg, ha megint fel old és ír szerintettek írjam meg neki miért nem lehet köztünk már semmi? Vagy ne írjak semmit? Melyik a rosszabb érzés neki? Azért akarom hogy rossz legyen neki mert én nagyon sokat szenvedtem miatta szeretném ha egy kicsit át érezné..

Szóval melyik lenne nektek rosszabb? Előre is ksznom


2019. dec. 23. 03:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj semmit. Tiltsd le.
2019. dec. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha le akarod zárni ezt a kapcsolatot,akkor mond meg neki hogy te már nem akarsz tőle semmit ès hagyjon továbblèpni.
2019. dec. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le te és szarj rá. Utálom azokat az embereket, akik azért hoznak meg ilyen döntéseket, hogy drámázzanak. Nekem oké az is, ha valaki letilt, de ne vonja vissza akkor, ne mondja utána jól a magáét, majd ha szorul a hurok, tiltson le újra. Ez röhejes. És őszintén nem értem, miért szórakozol ezzel úgy, mintha nem lenne jobb dolgod. Tiltsd le a francba. Ő már meghozta ezt a döntést akkor, mikor fájdalmat okozott neked, csak még ripacskodik
2019. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dönsd el végre, hogy meddig akarsz még ebben a helyzetben bohóckodni és ha meguntad, akkor tegyél pontot a végére. Hagyd a francba ezt a manipulatív majmot, ne írj neki semmit, simán csak tiltsd le és kezdj el továbblépni.
2019. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor felold, tiltsd le te.

Egyszeru.

Ne irj neki semmit. Ha valamit is irsz, akkor a ferfiak tobbsege csodalatos modon meg mindig azt erti belole csak, hogy valaszoltal, tehat meg mindig erdeklodsz.

2019. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem am összeillenétek ti ketten...játszmázni azt mindketten imádtok...
2019. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy neki mi lenne a rosszabb!!! Ocsmányság. Ird meg neki, hogy a fogkefédet dobja a szemétbe és egy sziával köszönj el töle, a további jelentkezéseire ne reagálj!
2019. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jesszus hány éves 15?
2019. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!