Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan sikerült feldolgoznotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült feldolgoznotok a szakítást és a csalódottságot?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idő megoldotta.
2020. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Szakítást amikor beláttam h nem működik és meghoztam egy döntést okkal azt idővel ill egy új szerelemmel.

Ami nekem keményebb dió, ami nem szakítás hanem kihasználás és becsapás még nem sikerült feldolgozni.

2020. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még sehogy, de nem adom fel a reményt hogy egyszer sikerül.
2020. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Magamra koncentràltam, meg màsok problémàira. Ez kivàlóan elterelte a gondolataimat. Itt gyk-n egy fiatalabb csajnak egy szakítàst, egy idősebbnek a vàlàst segítettem àtvészelni.


Aztàn mikor ők kifújtak (ugyebàr ideiglenes a mandàtum ilyen esetben), úgy elkezdtem kb az összes hobbimmal foglalkozni, kicsit komolyabban (új projektek).

2020. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Érzelmi felnövéssel.
2020. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem a szakítás a legfájóbb, hanem mikor hazudnak neked, becsapnak és az érzéseiddel játszanak. Na azt nehéz feldolgozni. De az idő segít, meg a zéró kontakt. Nem is hiszek abban, hogy az exek tudnak barátkozni. Ott sose barátság van.
2020. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az s legfajdalmasabb, hogy többet nem látom, nem beszélek vele. Mintha halott lenne... Az elengedes szörnyű
2020. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Amit az utolsó írt ez nekem is nehéz. Viszont ha kontakba maradtok úgy meg nem lehet lezárni és túllépni rajta.


Sőt sztem inkább onnan lehet tudni, hogy ténylegesen sikerült vlkit elengedni, hogy már nem vágysz rá, hogy tudj róla, hogy beszéljetek. Hanem semleges, már nem érdekel.

2020. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok még túl rajta, de az idő segít. Minél több idő tellik el nélküle, annál jobban hozzászokik az ember a hiányához, már az lenne fura ha ott lenne mellette. Aztán ezek mellett a hiánya is csökken majd, másra kezd koncentrálni az ember, szép lassan belátja hogy jobb így, és elengedi, tovább lép, mert nem lehet örökké abba kapaszkodni ami nincs.

Igen, az elengedés fáj, meg a hiányát elviselni nagyon rossz, de idővel hozzászokik az ember, a fájdalmat meg kell élni, nincs kibúvó sajnos. Ez az élet rendje, előbb vagy utóbb mindent és mindenkit el kell engednünk, örökké nem tart semmi. El kell fogadni és tovább lépni. Új célokat kitűzni és menni előre, hinni abban hogy várnak még rád jó dolgok, nem veszett el semmi. A szép emlékeket úgyis őrizni fogjuk mindig a szívünkben, de be kell látni, hogy már nincs tovább, már vége.

És valóban csak akkor tudja az ember hogy tovább lépett, ha már nem érdekli mi van a másikkal, ha meglátja vagy hall róla valamit, közömbös tud maradni. Még sajnos én sem jutottam el ide, de majd az idő segít. 🙏

2020. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az segít, ha azokra a régi pasikra gondolok, akik miatt szenvedtem szakítás után, most viszont már semmit sem jelentenek. A mostani szakítás is fáj, de idővel ez is csak egy rossz emlék lesz.
2020. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!