Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogok túllépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok mások véleményére, de főleg csak kiszeretném írni magamból az érzéseimet. 20 éves srác vagyok és most szakítottunk az első nagy szerelmemmel(ő egyébként most lett 19). 2 éve és 3 hónapja tinderen ismertük meg egymást, nagy volt a távolság köztünk, kb 100km. A távolságot úgy küzdöttük le hogy ha nem volt semmilyen sulis szünet akkor hétvégente találkoztunk, főleg én jártam hozzá, ő kevésbe jött hozzánk.Igazából legyintettünk a távolságra, eszméletlenül boldogok voltunk nagyon sokáig, minden vele töltött perc egy álom volt. De szépen lassan előjöttek a problémák, sajnos ő hirtelenharagú, indulatos tud lenni, de ezek általában nem tartottak sokáig, félórával később mintha mi sem történt volna olyan bújós volt hogy öröm volt ránézni. De ezek hozzá tartoztak a személyiségéhez, és én hiába próbáltam mindenben megfelelni elég sokat bántott apróságok miatt. Valószínűleg én ott rontottam el hogy mindenben engedtem neki, még akkor is ha nekem volt igazam, ezzel próbáltam elkerülni a vitákat. Telt múlt az idő és idén márciusban a covid kezdetekor szakítani akart velem, arra hivatkozva hogy másfél éve sem vagyunk együtt, és már nem szerelmes. Ekkor ezt nem tudtam elfogadni, ezen kívül nem volt semmilyen komoly problémánk, nem csaltuk meg egymást, semmi komoly nem volt. 2 hét sem telt el a szakítás után, nagyon kitartó voltam, elmentem hozzá és megtudtam győzni arról hogy folytassuk tovább. Ezt talán életem legjobb döntésének tartom, ugyanis augusztus végéig olyan szerelmesek voltunk egymásba mint korábban még nem. Ő ezt az időszakot fellángolásnak hívja, de szerintem ez több volt. Ez a jó időszak valamiért mintha egyik hétről a másikra elmúlt volna, ebben az időben terveztük a jövőnket, mindkettőnket pestre vettek fel tovább tanulni (én csak miatta jelentkeztem pestre). Korábban mindketten összeköltözni szerettünk volna, de az első szakítási próbálkozás után az volt a terv hogy nem költözünk össze, de máshogy alakultak a dolgok, féligmeddig kényszerből, de mégis összeköltöztünk szeptemberben. Sajnos ez nem úgy alakult ahogy szerettük volna, rengeteget veszekedtünk marakodtunk, általában olyan dolgokon amiken inkább nevetni kellett volna.. Pár héttel ezelőtt elkövettem egy hibát, miközben éppen féltékennyé akart tenni a barátnőm, belenéztem a messengerébe (tudom, ez szemét dolog!), és olyan dolgokat olvastam amiket nem tudtam elfogadni, pl: az egész életünket kibeszélte mások előtt, intim dolgokról is beszámolt másoknak, volt fantáziálás is (de egyébként nem csalt meg), ugyanis sajnos már a szex sem működött úgy mint régen. Szóval hirtelen felindulásból otthagytam az éjszaka kellős közepén. Másnap könyörgött hogy jöjjek vissza, és én visszamentem. Megpróbáltunk megbeszélni mindent, megpróbáltuk újra kezdeni, ez ideig óráig működött de újra előjöttek a gondok. Pár hete úgy váltunk el hogy nincsen semmi gond, ő most haza megy, de majd jön nemsokára. Közben teljesen online oktatás lett, és mivel nem volt semmi dolga Budapesten ezért vissza se jött hozzám 2 héten át. Többet nem is találkoztunk abban a lakásban, mivel elmondta hogy nem akar tőlem már semmit,és szakított velem. Mivel az ő nevén van az albérlet, ezért arra kért hogy ne hagyjam ott mert nem tudja egyedül fizetni. Én képtelen lettem volna úgy élni hogy ott vagyok vele mindennap és közben nem vagyunk már egy pár, ezért hazajöttem. Korábban megbeszéltük hogy barátok maradunk, kereshetjük a másikat, és azt is megbeszéltük hogy ha elkezdünk tinderezni akkor szólunk a másiknak. Miután haza költöztem, ő már többet nem keresett engem, sőt másnap már egy barátom látta hogy tinderezik a volt barátnőm, ez szörnyen rosszul esett. Kicsit bosszúból vezérelve én is letöltöttem a tindert, de csak azért hogy vele összedobjon, mert én még nem állok készen sem egy egyéjszakás kalandra, sem pedig egy rendes kapcsolatra. Tudom hogy a végére szörnyű volt a kapcsolatunk, haragudtam is rá, de én még mindig szeretem, és nagyon hiányzik. Mit gondoltok? Mikor fogok túllépni rajta?



2020. nov. 23. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak arra nem tudom a választ minek is olvastam végig...
2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ilyen hosszú vackokat olvasgasson tudod ki.... :(
2020. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Borzasztóan sajnálom hogy nem volt egy izgalmas kiírás, de látom arra volt erőtök hogy idekommenteltek valami szart.
2020. nov. 23. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Hm. Azt hiszem nem véletlen szakított veled. A rövid komment gyorsan átjött. Köszi!
2020. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok mások véleményére, de főleg csak kiszeretném írni magamból az érzéseimet."


Ideáig jutottam... remélem a moderátorok is rájönnek, hogy ez nem kérdés, hanem kényszeres grafománia

2020. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ekkor ezt nem tudtam elfogadni, ezen kívül nem volt semmilyen komoly problémánk, nem csaltuk meg egymást, semmi komoly nem volt. 2 hét sem telt el a szakítás után, nagyon kitartó voltam, elmentem hozzá és megtudtam győzni arról hogy folytassuk tovább. Ezt talán életem legjobb döntésének tartom, ugyanis augusztus végéig olyan szerelmesek voltunk egymásba mint korábban még nem. Ő ezt az időszakot fellángolásnak hívja, de szerintem ez több volt."


Ezt max csak te érezted így, de ne mondd meg, hogy a másik mit érezzen. Ő megmondta, hogy nem szeret, innentől kezde év eleje óta csak kínlódott veled, meg sajnálatból veled volt "fellángolás" címszó alatt.

2020. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudok jó tanácsot adni, csak annyit hogy majd az idő megoldja a fájdalmad.

Nagyon sajnálom a történteket, tudom hogy most nagyon rossz.

Próbáld meg elterelni a figyelmed. Ez a lány nem érdemel meg téged. Én szurkolok neked, hogy rád találjon újra szerelem egy olyan lánnyal aki erre tényleg érdemes.

18L

2020. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-ossal értek egyet, először is észre kéne vedd, hogy nem ugyanúgy szeretett és nem bemesélni magadnak, hogy de te tudod, mit érez a másik. Nem tudod mi ment az agyában, ne így állj hozzá.

Utólag meg majd az idő feledteti veled a fájdalmat.

2020. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen hül.e volt jobban tudta mit érzek mint én...idióta
2020. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!