Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Manapság az emberek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az emberek egy (nagy) részének nincs meg az igénye se ténylegesen tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mindenki addig tart ki a másik mellett, amíg szerelmes belé? Az ilyen emberek hogy gondolják azt, hogy majd élethosszig tartó szerelembe fognak élni? Ez biologiailag is lehetetlen. Vagy már nincs is meg erre az igény, ennyire átalakult a gondolkodás a nagy habzsoló fogyasztói társadalom mintájára?
2020. nov. 26. 14:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10: bárcsak többen gondolkodnának így, remélem egyszer megtalálom a hasonló mentalitási páromat, bár az ismerkedést nem lehet egyből így kezdeni..

Hónapok óta semmi se olyan mint régen volt, nem véletlen hogy ilyenkor is még itt irogatok.. senki nem gondolná, hogy a másikban milyen sebet tud ejteni amikor ő csak nyom egy refresh gombot. Nektek több szerencsét!

2020. nov. 27. 03:19
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, (nem biztos hogy jól) hogy azt cserélik le, akivel soha nem is volt szerelem, csak kiegyezés. Kérdező! Tedd a szívedre a kezedet, te is azért ragaszkodsz valakihez, mert az számodra pótolhatatlan, szerelmes vagy, neked ő az igazi, de aki lelép mellőled, az soha nem érezte ezt veled, csak tetszett neki a szerelmed, rajongásod. És te is így lennél fordítva, ha összejössz valakivel aki nem az igazi, de aranyos meg kedves, meg kényelmes vele az élet, csak ott az a bizonyos "de...", akkor te is könnyen továbblépsz ha adódik szerelem. Oké, most biztos azt mondod hogy te nem jönnél össze olyannal akit nem szeretsz, lehet hogy így van, de összekeveredsz közben olyannal, aki meg beléd nem tud szerelmes lenni. A világ mindig is így működött, csak régen megalkuvásba kényszerült mindenki.
2020. dec. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én az elején nagyon sokáig nem voltam bele szerelmes, vagy csak időnként egy kicsit. De pont amikor legjobban megszerettem kirakott...
2020. dec. 1. 14:42
 14/17 A kérdező kommentje:
És mivel egy végtelenül aranyosy kedves (nek tűnő) lány volt, szerelem nélkül se raktam volna ki soha, annál jobban sajnáltam volna.
2020. dec. 1. 14:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Keresgélni kell. A tapasztalat csalódásokon keresztül érkezik. Egy elég fontos típust megismertél most. Jöhet a következő.
2020. dec. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem voltál belé szerelmes és csodálod, hogy kidob?
2021. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csak az elején nem, amikor ő meg a leginkább. És ez a dolog pont megfordult a végére.
2021. aug. 6. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!