Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után lehet még esélyünk együtt?

Figyelt kérdés

Veszekedve, csúnyán váltunk el, az utóbbi időben nagyon sok rosszat tettünk egymás ellen. Mégse tudtunk hosszan elválni, pár nap után mindig megkerestük a másikat. Ő is szeret még és én is őt, de én úgy érzem mindkettőnknek kell most egy kis idő egyedül. Ő hiába szeret haragszik rám, letiltott és nem keres, de ismerem és tudom, hogy fog még. Viszont félek, hogyha meg is keres ennyi szar után nem tudnánk már helyrehozni. Vannak akik sok rossz után is helyre hoztak egy kapcsolatot?

Sajnos az én szüleim is megutálták őt, a barátaim is, az ő szülei se szeretnek màr annyira engem ahogy a barátai se bírnak. Félek, hogy akármennyire is szeretjük egymást és ha újra is tudnánk kezdeni a múltbeli hibák miatt nem fog menni. De nagyon szeretem őt, nem tudom elengedni, nélküle semmi értelme az életemnek. Tudom min kéne változtatnunk a kapcsolatunkban, hogy jobb legyen és képes is lennék rá.



2020. nov. 28. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem lennél képes rá, eddig se voltál. Hagyjátok egymást! Ami nem megy, nem szabad erőltetni.
2020. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Minek?
2020. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De, képes lennék rá de sajnos csak akkor jöttem rá a hibáimra mikor elveszítettem. Kellett ez az idő ahhoz, hogy átértékeljem mit és hol rontottunk el.

És, hogy minek? Mert szeretjük egymást és úgy érzem, nem ez a vég köztünk és helyre lehetne hozni ezt.

2020. nov. 28. 12:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy érzem ő életem értelme, a legjobb barátom és a szerelmem volt egyben, bánok is mindent amit elrontottam

De egyszerűen nélküle inkább élnem se érdemes, nem tudom végleg elengedni őt...

2020. nov. 28. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, van ilyen, hogy utólag jövünk rá a hibáinkra, én is szakítás után láttam tisztán, hogy mit hibáztam én, és mit hibázott el ő. Már mindegy. Tanulni kell belőle, hogy a következőre jobban figyeljünk.
2020. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok éves kapcsolat, 4 hónap szünet, sok bántás, mint nálatok.

Mi is tudtuk, miken kell változtatni, mégsem megy.

Hónapok óta vergődünk.

Többek közt azért, mert nekem rengeteg fájdalmat okozott ebben az időszakban, amiken nem tudtam még túllépni. Másrészt azért, mert rengeteget dolgozik, alig tudunk együtt lenni, így nehéz. Harmadrészt meg azért, mert nem azt nyújtja amit ígért, nem bizonyítja, mennyire fontos vagyok. Én meg a nem tetszésemnek hangot adok, mire részéről jön, hogy sok a hiszti. Tudod miért szakítottunk többek közt akkor? Mert "sok volt a hiszti". :)

Részletezzem még?

Nem lehetetlen a folytatás, csak az a baj, te próbálhatsz javítani a hibáidon, ha a másik fél nem teszi, téged ugyanúgy bosszantani fog és ugyanitt lesztek rövid időn belül.

Én még próbálkozom, ha már belementem, merr persze nem tragikus a helyzet, de nehéz. És minél többet lesztek külön, minél jobban rájöttök, mik zavartak a másikban, annál nehezebb lesz újra alkalmazkodni, miután a külön töltött időszakban "visszataláltok önmagatokhoz".

Eddig elhittem, hogy működőképes lehet egy újrakezdés, de mostantól azok táborát fogom erősíteni, akik a végleges lezárás mellett vannak.

Tapasztald meg a saját bőrödön, de ne várj sokat. Sok sikert kívánok, de ha nem megy, ne erőltetsd sokáig.

2020. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, saját tapasztalatot hallani még jobb!:) Nálunk is pontosan ez volt, én próbáltam változtatni de ő azt hitte jó úgy minden ami van és nem igazán tett semmit, hogy jobb legyen. Ráadásul haragszik rám és elmondása szerint ezért nem tudja újra kezdeni. De reménykedek, bízom benne, hogy ez a kis szünet őt is ráébreszti pár dologra és megpróbálhatjuk újra mert nélküle minden egyes nap csak rosszabb és rosszabb... próbálom lefoglalni magam de állandóan ott van a fejembe. De bármit megtennék, hogy adjon nekünk még egy esélyt...
2020. nov. 29. 07:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk probléma, hogy hatalmas az egója és nem ismeri be a hibáit (ilyen szempontból kicsit gyerekes még) ezért is reménykedem, hogy ha eltelik egy kis idő belàtja ő is a dolgokat, hiányozni fogok neki stb... mert szeretni szeret még, ez biztos
2020. nov. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!