Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetném őt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném őt vissza?

Figyelt kérdés
A szakításunk oka bonyolult, de a lényeg, hogy mindketten elvesztettük egymás iránt a bizalmunkat és ő azt mondta nem tudja hogy szeret e vagy csak ragaszkodik, kötődik hozzám. Sajnos elsőnek beleestem abba a hibába, hogy futottam utána, könyörögtem neki. Mindenki mondja, hogy hagyjak neki időt de nagyon egy büszke ember és félek, hogy ha rá is jön mit veszített nem fog megkeresni. Visszaszeretném őt kapni mert én úgy érzem megérné megpróbálnunk újra, helyrehozni a hibákat. Mit tehetnék, hogy visszakapjam őt? Olyan válaszokra, hogy nincs már esélyed, engedd el stb nem vagyok kiváncsi, próbáltam már de nem megy.

2020. nov. 30. 10:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha esetleg nem is lesz tartós kapcsolat, úgy érzem addigra már könnyebb lenne mert legalább megpróbáltuk helyrehozni.

Első szakítást pedig úgy értem hogy igazából utána kavargattunk mert ugye nem bírtunk elszakadni a másiktól és hiába hogy igazából utána nem jöttünk össze újra mégis én azt tekintem véglegesnek amióta nem beszélünk ugye:)

De mindenképp szeretném legalább megpróbálni helyrehozni vele mert úgy érzem hogy amíg együtt voltunk különleges volt a kapcsolatunk csak sajnos nem helyesen kezeltük a problémákat...

Nem ő az első szerelmem de még soha senkinél nem éreztem ezt és legalább az esélyt szeretném megadni annak hogy visszakaphatom őt és megpróbálhatjuk esetleg újra:) Aztán utána majd meglátjuk műkődik e...

2020. nov. 30. 11:49
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát..., akkor marad a várakozás és esetleg a közelítés feléje.

Ffi.

2020. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Történt azóta változás?
2020. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, történt. Együtt vagyunk azóta újra.:) Megkerestem őt, elmondtam neki az érzéseim olyan “úgyis mindegy” alapon és kiderült, hogy miután túltett azon, hogy milyen szabad ő most egyedül elkezdtem neki hiányozni és ő is megakart keresni engem. Vannak még nehézségek, nagyon sok mindent helyre kell hoznunk úgy érzem de bízom benne hogy sikerülni fog együtt.:)
2020. dec. 20. 16:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok külön?
2020. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
3 hét körülbelül
2020. dec. 20. 17:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok nagyon, ugye?
2020. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!