Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme az újrakezdésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az újrakezdésnek?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, majdnem 3 évig voltunk együtt, 2 hónapja szakítottunk. Ő szakított velem (ő a férfi), egyik napról a másikra. Sokat vitáztunk az egész kapcsolatunk alatt, de olyanok voltunk mint 2 félből álló egész, nagy szerelmünk volt/van, viszont a stressz és a belekényelmesedés miatt csúnyán viselkedtem vele, mindenért őt hibáztattam, mondhatni rajta vezettem le a feszültséget, csak ezt észre sem vettem. Ő pedig a konfliktus kerülése érdekében nem mondott semmit, csak hallgatott, majd úgy tört ki belőle, hogy bunkó volt és mikor rákérdeztem, hogy folytassuk-e, azt mondta, hogy ne.

Nagyon hiányzott, szenvedtem nélküle, vártam, hogy keressen, írtam is neki, megbeszéltük a szakítást, de aztán annyiban is maradt. Idő közben rájöttem, hogy milyen ocsmányul viselkedtem, hogy a stresszt kiváltó ok nem is fontosabb nála. Azt hittem ő továbblépett, de megkeresett, hogy kezdjük újra, mert tudna változni, kimondaná az érzelmeit, nem titkolózna. Belementem a találkozásba, majd a következőkbe is, de nem tudom mit tegyek, van-e értelme. Nem megbocsáthatatlan dolog történt, de nagyon megbántott azzal, ahogy, amilyen módon véget vetett ennek és félek, hogy csak ideig-óráig működne és ő is és én is visszatérnénk a régebbi viselkedésünkhöz, főleg ő a szótlansággal és megint egyik napról a másikra dobna vagy úgy lenne velem, hogy nem is boldog. Közben meg nagyon szeretem, úgy gondolom, hogy ő is engem és félek, ha most nem adok neki, nekünk esélyt, örökre bánni fogom.



2020. dec. 1. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már most látszódik, hogy nem tanultál a történtekből. Ugyanúgy őt hibáztatod, még annak ellenére is, hogy előtte hosszasan ecseteled mi mindenben hibáztál. Én azt vallom, hogy nem lehetek a párom fájdalmának a forrása. Tehát pl. nem vezethetem le rajta a munkahelyi stresszt.

Te erre képes vagy? Belátod, hogy te idézted elő a helyzetet? Tudsz változtatni magadon? Mert ha nem, akkor ne kezd újra.

2020. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem igazán dönthetek de meg tudsz változni, tudsz más ember lenni?

Másik szerintem ha valami nem úgy sikerül 1 kapcsolatban ott soha nem csak az egyik tehet róla hanem mindkettő.

2020. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!