Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbocsátható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ez?

Figyelt kérdés
Tudom, nem helyes, de belenéztem a pasim facebook-jába, és sajnos volt miért. Más csajokkal csetelget, folyamatos a kapcsolattartás, az egyiket találkozóra is hívta. Természetesen a hátam mögött. Szembesítettem vele, felvállaltam, hogy belenéztem. Természetesen én vagyok a hülye, ez csak barátkozás, nem jelent semmit. Azt, hogy kapcsolatban van, természetesen nem mondta meg neki. A helyzetet súlyosbítja, hogy nemrég veszítettem el édesanyámat, ez a csetelgetés pont akkor történ, amikor már haldoklott. Ezek szerint ennyire voltam fontos neki.

2020. dec. 6. 19:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd hogy hülyének nézzen.

Sajnos pasid meg akar csalni vagy már meg is tette.

Nem értem milyen bizonyítékot akarsz még.

Egyébként részvétem.

2020. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyenért nem bocsátanék meg, de te úgyis megfogsz. Kb. naponta jönnek nőktől olyan kérdések az oldalra, hogy a párjuk egy gyökér, de akkor is őt akarják.
2020. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megbocsátod, mert "szereted" és majd valamilyen hülye indokkal visszasírja magát...


Egészséges kapcsolatban nem ismerkednek a felek más csajokkal/pasikkal direkt, az is biztos.

2020. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát nem. Nagyon nagyot csalódtam benne. Ez nyilván nagyon fáj, mert nem ezt vártam, nem ilyen embernek ismertem. De be kell látnom, hogy tévedtem. Nem tudom elképzelni, hogy tudnám folytatni. A bizalom törékeny dolog, ezt neki is megmondtam.
2020. dec. 6. 19:10
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet még csak csetelget, de ezek később mind beérnek, mert valami célja van velük. Megbízhatatlan és le is tagad, úgy tesz, mintha szingli lenne. Ebben minden benne van.
2020. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne folytasd vele. Ezek után biztos lehetsz abban, hogy ő nem szeret téged úgy ahogy kellene. Amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá, ő más lányokkal írogatott. Szerintem erre nincs bocsánat.


Ne sajnáld, hogyha vége lesz a kapcsolatodnak, mert azzal csak nyertél. Részvétem anyukád miatt.

2020. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
5-ös - igen, nekem is ez az, ami elfogadhatatlan. Lehetnek az embernek ellentétes nemű barátai, akikkel találkozhat is. De ilyen esetben az ember gerincesen felvállalja, hogy kapcsolatban van és akkor mindenki tudja, hogy mi a helyzet. EZ az, ami nekem elfogadhatatlan.
2020. dec. 6. 19:14
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyeneknek van nője... persze, h meg akart csalni, lapát!
2020. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8-as: és még szerettem is...
2020. dec. 6. 19:18
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit szerettél benne?


Mit érzel jelenleg íránta?

2020. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!