Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbocsátható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ez?

Figyelt kérdés
Tudom, nem helyes, de belenéztem a pasim facebook-jába, és sajnos volt miért. Más csajokkal csetelget, folyamatos a kapcsolattartás, az egyiket találkozóra is hívta. Természetesen a hátam mögött. Szembesítettem vele, felvállaltam, hogy belenéztem. Természetesen én vagyok a hülye, ez csak barátkozás, nem jelent semmit. Azt, hogy kapcsolatban van, természetesen nem mondta meg neki. A helyzetet súlyosbítja, hogy nemrég veszítettem el édesanyámat, ez a csetelgetés pont akkor történ, amikor már haldoklott. Ezek szerint ennyire voltam fontos neki.

2020. dec. 6. 19:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Jajj, ne már! Férfiak, mondjátok már meg, hogy nem mindenki ilyen!
2020. dec. 6. 20:47
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem minden férfi ilyen. Én sok olyan férfit ismerek a baráti és a munkatársi körömben aki nem ilyen.


F

2020. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném ezt hinni.
2020. dec. 6. 20:53
 24/29 anonim ***** válasza:
86%
Egyetéertek 22-sel. Attól, hogy ilyen férfiak is vannak, sok rendes is van! 32N
2020. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az a fajta, aki kimagyarázza, miért is hentergett mellette egy másik nő... Aztán jön az a rész, hogy te beteg vagy, hogy képzelődsz, hogy pont miattad viselkedik így, amit te flörtnek hiszel, az nem is az, amit a saját szemeddel láttál, azt te láttad rosszul... Ahaaa... Hagyd ezt a hazug, kétszínű kis p... cst!!!
2020. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos v sem, de a legtöbb férfi úgy működik, ha nem kap meg vmit amire vágyik, v abból nem megfelelő minőségűt kapja, akkor szétnéz máshol is.

Először tehát azt kell tisztázni, mi váltotta ezt ki.

Velem is történt már ilyen, h volt egy kis alig látható válság és elkezdtem más nőkkel ismerkedni. Lebuktam. Megbeszéltük, elismerte, 50%-ban ő a hibás mert elhanyagolt.

Ha netán édesanyád állapota miatt kevesebb figyelmet szenteltél neki és ő ezt zokon vette, az azért szemét dolog. De ettől még nincs veszve semmi, a férfiak nem olyan empatikusak mint a nők, mi férfiak sokszor nem értjük ezt a fajta empátiát, amit ti nők éreztek egyes esetben.

Beszéljétek meg, hol csúszott el a dolog, még korrigálható. Persze benne van az is h nem.

2020. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26-os: köszi az őszinte választ.

Igen, anyukám betegsége előtt már volt gond a kapcsolatunkkal. Mindketten home office-ban dolgozunk, tehát 7/24-ben együtt voltunk hónapokon keresztül. A szexuális életünk gyakorlatilag lenullázódott. Mikor kérdeztem, hogy mi a baj, ő csak annyit mondott, hogy nem tudom. Én mondtam neki, hogy szerintem ez az állandó együttlét probléma, én is nagyon fullasztónak éreztem. El is kezdtem másik munkát keresni, hogy kicsit normálisabban tudjunk élni. Erre tetézett rá anyukám állapotának hirtelen romlása és halála. A horrort éltem át ezekben a hetekben, végignéztem, ahogy haldoklik. És ezért fáj annyira, hogy neki a kihátrálás a megoldás, ő akkor hívott el egy másik lányt találkozóra, mikor az anyukámnak már csak napjai voltak hátra és pontosan tudta, hogy én mennyire kivagyok. emberileg ez nekem nehezen védhető.

2020. dec. 7. 09:24
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, kérlek ezt a kapcsolatot engedd el.

Ne adj neki esélyt semmilyen ürüggyel. Emberileg egy moslék ez a pasi.

Őszinte részvétem anyukád miatt.

2020. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Tényleg megbocsátottam neki. Mert akkor (ez karácsony után volt) úgy éreztem, nem bírok el ennyi szenvedést egyszerre. Anyukámat még épp csak eltemettem, és rögtön rombadől a kapcsolatom is. Visszamentem hozzá, de semmi sem változott. Szex nem volt továbbra sem. Mikor kicsit jobban lettem lelkileg volt egy pont, amikor úgy éreztem nem bírom tovább. Meg is mondtam neki, hogy nekem ebből elegem van. Nem tudok megbízni már benne, és nincs is jövője ennek az egésznek. Úgyhogy elcuccoltam, most lett vége. Csak gondoltam visszajelzek, hogy mi lett, itt mindig csak a kérdésfeltevésig jutnak a dolgok.
2021. jan. 18. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!