Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbocsátható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ez?

Figyelt kérdés
Tudom, nem helyes, de belenéztem a pasim facebook-jába, és sajnos volt miért. Más csajokkal csetelget, folyamatos a kapcsolattartás, az egyiket találkozóra is hívta. Természetesen a hátam mögött. Szembesítettem vele, felvállaltam, hogy belenéztem. Természetesen én vagyok a hülye, ez csak barátkozás, nem jelent semmit. Azt, hogy kapcsolatban van, természetesen nem mondta meg neki. A helyzetet súlyosbítja, hogy nemrég veszítettem el édesanyámat, ez a csetelgetés pont akkor történ, amikor már haldoklott. Ezek szerint ennyire voltam fontos neki.

2020. dec. 6. 19:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése és megcsalna. Első adandó naiv puncival megtenné. Én is voltam ott, ahol te. Ez a bizonytalanság egy lasan ölő, borzasztó méreg. Ne maradj ilyen kapcsolatban, rámegy a saját egészséges is!
2020. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

10-es:jelenleg dühöt és csalódottságot. Emberileg csalódtam benne.

sok mindent szerettem benne, ezek között pont azt, hogy megbízható, normális embernek tűnt. De ezen kívül is nyilván vannak erényei, nem alapvetően rossz ember. De most nagyon megbántott.

2020. dec. 6. 19:53
 13/29 A kérdező kommentje:
11-es: azt nem értem, hogy az ilyen emberek miért vannak akkor kapcsolatban? Miért jó az, hogy megbánt és átver valakit, aki szereti? Miért nem lehet felvállalni, hogy bocs, de nem te vagy az igazi, inkább kilépek és keresek mást.
2020. dec. 6. 19:56
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak akkor lépnek ki egy kapcsolatból, ha már van más. Bár én nem akarok sok rosszat mondani ezzel kapcsolatban, de vannak dolgok amiket a kapcsolatban ugye megkapsz és elvagy kényelmesen. Ha pedig jön egy jobb akkor dobbantasz. Sajnos nagyon sokan vannak így szerintem.
2020. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

13: én erről beszélgettem pszichológussal. Nekem el kellett menni, mert nekem ráment az egészségem. A pszichológus szerintem az ilyen embereknek kell a megerősítés, hogy ők kelendőek, ezért is ragaszkodnak ilyen kapcsolathoz, amikben vannak. Jellemző, hogy a másik mindent megtesz értük, de mivel nekik folytonos visszaigazolás kell, ún. "udvartatástuk" van. Mindig elő tudnak venni valakit, aki által alfahímnek érezhetik magukat. Az ilyen ember nem változik! Marha bizonytalan egyedek.

11-es vagyok.

2020. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15-ös: igen, pont erről olvastam én is! Hogy emberek fenntartanak "udvartartást" potenciális partnerjelöltekből arra az esetre, ha nem jönne össze a meglévő kapcsolat. ÉS ezzel gyakorlatilag több embert is átvernek, ez azokkal is tisztességtelen, akiket hitegetnek, vagy akikkel "barátkozgatnak". 30 fölött azért ritka a férfi-női barátság, főleg szingli egyedek között. De sajnos az is egy örök igazság, hogy hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Nem tudom, hogy egy ilyen lebukás mennyire érinti meg érzelmileg. Lehet, hogy kimagyarázza saját maga előtt is és áthárítja a felelősséget. Voltak már jelek amúgy, ezért is néztem bele a facebook-jába, mert tudtam, hogy ő úgysem lesz őszinte hozzám.
2020. dec. 6. 20:05
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os: meg fogja magyarázni. Te leszel a féltékeny sárkány, aki eltiltja minden ellenkező neműtől, meg tévképzeteid vannak. Ő csak barátkozni akart.

Menjen az ilyen, barátkozzon! Nyomorítson mást, ne téged. Bár ő igazából magát nyomorítja a nap végén.

2020. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17-es: nem állok szóba vele egyelőre, nem bírok. Nincs is már mit mondanom, elmondtam, amit gondoltam. Biztos meg fogja racionalizálni magának, de nem hiszem, hogy belül nem érzi, hogy ez gáz.
2020. dec. 6. 20:22
 19/29 A kérdező kommentje:
És az a durva, hogy látszólag egy kedves-rendes igazi jógyerek, aki segítőkész, udvarias, volt gyerekszobája. De mélyen belül nagyon nem ilyen.
2020. dec. 6. 20:23
 20/29 anonim ***** válasza:
Minden férfi ilyen, játsza a kedveset, közben a hátad mögött röhög a haverokkal, átver más.lányokat is, megaláz, kihasznál, ugyanilyen mind és csak röhög rajta.
2020. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!