Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátani a megbocsáthatatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátani a megbocsáthatatlant ?

Figyelt kérdés
megtudtam,hogy nem én vagyok az egyetlen,és a pasim fuvel faval ismerkedik,randizgat másokkal,és 30 euros kurvákhoz jár. ezt a megalazottsagot nem birom elviselni,tegnap lapatra tettem. annyi düh,és harag van bennem, ugy erzem,soha soha nem fogok megbocsajtani neki. és nem is akarok. de megis hogyan tegyem tul magam ezen, ha allandoan ezek kattog az agyam ? és iszonyatosan szenvedek,én szerettem ot, minden tolem telhetot meg tettem érte... o semmibe vett,es megalazott.
2020. nov. 4. 17:30
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
94%

Kicsit jàrj el futni, sportolni, esetleg bokszolni. Stresszlevezetésnek jó lehet.


Vagy egyszerűen kàromkodd ki magad, ülj le a baràtnőiddel egy rozé fölé és beszéljétek àta dolgot (klisé off).

2020. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megbocsájtanod neki soha.

Gerinctelen dolog amit csinált. Normális emberek tisztelik egymást és nem csalják meg a másikat.

2020. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd túléled. Legyen halott számodra, úgy könnyebb. Tulajdonképpen megszűnt emberré lenni, szóval nem állítok annyira abszurdat.
2020. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
5: ne hidd, hogy a világ ennyire igazságos...:)
2020. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
"Megbocsátani a megbocsáthatatlant ?" ..."soha nem fogok megbocsajtani neki. és nem is akarok." Döntsd el, hogy mit akarsz! (Egyébként az ilyeneknél hiába mész le kutyába, semmi sem lesz jobb ha megbocsátasz. De neked kell dönteni.)
2020. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne bocsáss meg neki. Itt nem egy alkalomról van szó hanem sportot űzött abból hogy megcsaljon. Sosem fog megváltozni. Mivel nem tudod elfogadni ha ő ilyen (és nem is kell) keress inkább mást. Addig meg sportolj, valóban kitűnő stressz levezetés és még szét is fogja vetni az ideg ha látja rajtad hogy szépülsz és teszel rá mit csinál
2020. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5# Én szégyenlem magam, hogy ilyen emberek mellett megyek el minden nap a városban.
2020. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy meg kell?
2020. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy kell megbocsátani. Az lesz a legjobb, ha többé szóba se állsz vele. Az ilyen sose lesz hűséges.
2020. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Sosem fog megváltozni. Mivel nem tudod elfogadni ha ő ilyen (és nem is kell) keress inkább mást"

A kérdező épp arra készül, hogy elfogadja, ilyen a pasija.

2020. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!