Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes félve belevágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes félve belevágni egy volt kapcsolatba? Érdemes adni mégegy esélyt a kapcsolatnak két szakítás után? 21-éves lány vagyok!

Figyelt kérdés
Majdnem három évig voltam együtt a volt párommal! De két x is szakítottam már vele! Egyszer félévig voltam külön tőle és aztán újra összejöttünk azzal a reménnyel ,hogy összeköltözünk stb kiderült,hogy nem akarja de most 8-hónap kiesés után meg ő akarna engem mindig stb ! De én már félek az egésztől hiába szeretem őt! Őrlödöm magamban és elutasitó vagyok vele pedig közben a szívem megszakad! Elveszett vagyok a döntésképtelenségtől! Félek,hogy újra az lenne ami volt és soha nem jönnék ki ebből az egészből! Nagyon szenvedek olyan vagyok mint kb egy élő hallott nincsen kedvem semmihez sem csak sírás és alvás kb! Eldöntöttem,hogy elengedem a dolgot,de keres és elbizonytalanodom ha csak nem saját magamtól bánom meg a döntésemet amit hoztam!Amikor nem keresett kezdtem már kicsit jobban lenni viszont mostmár magambazuhantam!

#lány #szakítás #Soha el nem muló fájdalom
2020. dec. 11. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nm érdemes. Ez már gyötrődés, káposzta melegítés. Hagyjátok egymást futni.
2020. dec. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akárhogyan szeretném nem tudom hagyni!
2020. dec. 11. 02:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Te rossz állapotban vagy, egyikőtök sem tudja mit akar, így max nem külön- külön nyüglődnétek, hanem együtt. Nem nehéz kitalálni, hogy ismét szakítás lenne a vége, méghozzá elég hamar.
2020. dec. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Exem tudja biztosra,hogy csak engem akar senki mást énis szeretem őt de már nem tudom,hogy akarom e félve az egészet!
2020. dec. 11. 07:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennyire nem tudsz dönteni, próbáld meg. Lehet ugyanoda lyukadtok ki, de mi történik akkor? Elcsesztél egy évet 21 évesen? Nagy kaland.

Csak ha mégis így alakul, akkor észnél kell lenni és minden kapcsolatot megszakítani.

Hasonló helyzetben vagyok, mint te.

Mi a volt/újra alakuló párommal 5 évet voltunk együtt. Először 4et,majd szakítottunk, aztán pár hónap után újrakezdtük (valójában csak folytattuk, változás nem volt) így 1 évet és ismét szakítottunk. Most egy évet külön voltunk és talán új alapokkal újra lehet kezdeni. Ha nem, akkor elszúrtam még egy évet és le kell zárni. Ha viszont sikerül, akkor nyertem egy megbízható párt és egy jól működő kapcsolatot és akárhogy alakul nem lesz ott a mi lett volna ha...

2020. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Csak illúzió próbálkozás az egész. Tán a vonzalom tart össze s nem a szeretet. Az viszont már nem jó. Ha a szeretet lenne köztetek igazán akkor nem mentetek volna szét. S felmelegítve egyik kapcsolat sem jó főleg ha nem az első szétválás.
2020. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"azzal a reménnyel ,hogy összeköltözünk stb kiderült,hogy nem akarja"


Összeköltözni nem akar, csak téged?

Szerintem csak dugni akar.


Hagyd a fenébe, a tinikorban kezdődött szerelmek ritkán tartanak a sírig.

Ez is csak a sírásig.

2020. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most vagyok túl egy ilyen időszakon, házasság volt és két kicsi gyerek van belőle. Mivel ilyen fiatal vagy azt mondom, hogy próbáld meg. Ha nem sikerül is lehet tanulni belőle, és hidd el, ha egyszer eléggé eleged lesz és tényleg csak a bánat marad, le fogod tudni zárni.
2020. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#4 "tudja biztosra", - ezt mondja, de mi lett az összeköltözéssel?
2020. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Engem akar nagyon és azért akar összeköltözni, hogy velem tudjon lenni! Megprobálom őt hagyni,de nehéz! Attól félek ha újra vissza megyek újra csalodni fogok és rosszabb állapotban leszek mint most! Szeretem őt nagyon nem csupán a vonzalom tart minket össze! Sokszor hazaküldött régen,hogy gépezni akar,ne legyek ott stb ! Viszont azt mondta,hogy ne arra gondoljak ami volt,mert most ugye minden más lenne csak akkor gepezne ha nem lennék ott azaz dolgoznék stb! Félek,hogy ha visszamegyek és 1-2-honap után megint meggondolja magát,hogy ő ezt nem akarja!
2020. dec. 12. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!