Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes félve belevágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes félve belevágni egy volt kapcsolatba? Érdemes adni mégegy esélyt a kapcsolatnak két szakítás után? 21-éves lány vagyok!

Figyelt kérdés
Majdnem három évig voltam együtt a volt párommal! De két x is szakítottam már vele! Egyszer félévig voltam külön tőle és aztán újra összejöttünk azzal a reménnyel ,hogy összeköltözünk stb kiderült,hogy nem akarja de most 8-hónap kiesés után meg ő akarna engem mindig stb ! De én már félek az egésztől hiába szeretem őt! Őrlödöm magamban és elutasitó vagyok vele pedig közben a szívem megszakad! Elveszett vagyok a döntésképtelenségtől! Félek,hogy újra az lenne ami volt és soha nem jönnék ki ebből az egészből! Nagyon szenvedek olyan vagyok mint kb egy élő hallott nincsen kedvem semmihez sem csak sírás és alvás kb! Eldöntöttem,hogy elengedem a dolgot,de keres és elbizonytalanodom ha csak nem saját magamtól bánom meg a döntésemet amit hoztam!Amikor nem keresett kezdtem már kicsit jobban lenni viszont mostmár magambazuhantam!

#lány #szakítás #Soha el nem muló fájdalom
2020. dec. 11. 02:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mikor újra összejöttünk akkor azzak a feltételell jöttem vele újra össze,hogy összeköltözünk bele is ment stb megyhogy fontosabb leszek számára a számítógépnél és amikor kiderült,hogy nem akar összeköltözni mintha elvágtam volna bennem valamit ,dühős voltam sírtam stb! Ott maradtam,hogy megbeszéljük a dolgot de ő gepezni akart én meg leléptem ! De most azt mondja,hogy összeköltözne és most tényleg más lenne stb!
2020. dec. 12. 07:31
 12/13 anonim ***** válasza:

#10, egy függőtől ne várj semmit!

Elég súlyos eset.

2020. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Lejöttem hozzá szombaton de már kicsit elhidegültem tőle azt érzem! Soha nem gondoltuk volna, hogy ilyen leszek vele!
2020. dec. 28. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!