Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Röviden egy kis háttér: kb másfél éve jöttünk össze és az elején minden nagyon jó volt, aztán a tavaszi covid-os időszak alatt átcuccoltam hozzá (otthonról dolgoztam már akkor is) és nagyon jó volt vele együtt lenni, nyáron pedig visszaköltöztem haza. Viszont valami kb egy hónapja megváltozott, mert állandóan azon jár az eszem, hogy szakítanom kellene vele és jobb lenne nélküle nekem és neki is nélkülem hosszabbtávon. Nem látom azt, hogy menne bármerre ez a kapcsolat és egyáltalán nem tudok elképzelni, hogy vele éljem le az életemet, akkor meg miért húzzuk egymás idejét?


A gond csak az, hogy magamban már nagyjából elhatároztam, hogy szakítani fogok vele, de itt a karácsony...képtelen vagyok előtte kimondani ezeket a szavakat, mert nem akarom megbántani és főleg így az ünnepek előtt. Viszont belül már gyomorgörcsöm van napok óta, hogy színlelnem kell a boldogásot előtte, a családja és a családom előtt is. Adjatok valami tanácsot mert teljesen kikészülök :(


23/f és 21/l



2020. dec. 21. 13:13
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ami még nehezíti a dolgot, hogy gyakorlatilag folyton nála vagyok...egyszer csak mondjam neki, hogy komoly dolgokról szeretnék vele beszélni? Vagy hogy csináljam? Soha nem szakítottam még, csak akkor amikor már nagyon rossz volt minden és rengeteget veszekedünk, de most nem ez a helyzet..
2020. dec. 21. 13:16
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Haverom ugyanezen tipródott pár éve. Aztán nem szakított, mert karácsony van. Utána azért, mert szilveszterkor nem akar egyedül ünnepelni. Aztán azért, mert jön a Valentín. Szóval iden el is vette a csajt feleségül, nehogy megbántódjon. Évek óta nem szereti. De most valahogy mégis a felesége lett.
2020. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Mibol erzed ezeket a dolgokat?
2020. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3-nak: fontos még mindig számomra és szeretem (valamilyen szinten), de ő sokkal jobban szeret engem. Azt vettem észre magamon az utóbbi időben, hogy örülök, amikor egyedül lehetek és próbálom tudatalatt (vagy tudatosan?) kerülni a vele való időtöltést, persze, amikor vele vagyok megpróbálok jól érezni magamat. Ráadásul mivel kialudt már a kezdeti szikra, egyre jobban kijön, hogy másmilyenek vagyunk, más dolgok érdekelnek minket és más az értékrendünk is valamilyen szinten. Sokszor kínósan érzem, hogy nem tudok vele miről beszélgetni. De, amikor például elalvás előtt hozzámbújik akkor mintha mindent efelejtenék és meggyőzőm magam, hogy jó vele.
2020. dec. 21. 13:23
 5/29 A kérdező kommentje:
Igazából semmi veszekedés vagy olyan esemény nem volt az utóbbi időben, amiből következtethetne arra, hogy szakítani fogunk. Villámcsapásként érné és nem tudom, hogy adagolhatnám be neki...
2020. dec. 21. 13:24
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mit töketlenkedsz?


Elé állsz elmondod neki, hog wtf van, és ennyi

2020. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Talán az, hogy még mindig fontos nekem és nem akarok neki fájdalmat okozni főleg karácsony előtt. Hogy mondjam el neki mindezt? Egyszercsak felhozom a semmiből? De ha meg karácsony után szakítok vele lehet, hogy mégjobban fájna neki...
2020. dec. 21. 14:05
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Egyet jegyezz meg! Az évben 365 nap van, de ebből egyikre sem igaz, hogy "tökéletes a szakításhoz"...


Mindig valai előtt lesztek, mindig van valami emlék, valami nehézség, valami olyan különleges esemény, ami miatt pont ott, akkor, aznap nem kellene.


Jobb, ha elé állsz, és közlöd amikor itt az ideje, mint az, hogy még 1-1.5 évig húzod, hogy mikor lesz a megfelelő pillanat.

2020. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Szakításra nincs jó időpont. Soha. Szakíts vele mihamarabb, hogy minél előbb elkezdhessen túllépni.

A módja meg... Hát az is kb mindegy, ha nem vagy kifejezetten bunkó. Mondhatod, hogy beszélni akarsz vele, elmondod, amit itt leírtál.

2020. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanezt csináltam az exemmel, először azért nem szakítottam, mert karácsony van, aztán azért, mert születésnapja, majd jött a nyár, csinátunk programokat, egész jól elvoltunk, ősszel megint csak volt valami, ami miatt nem akartam elhagyni, majd megint a karácsony ... így ment évekig, pedig mindig tipródtam, hogy lépnem kéne. Utólag már bánom, hogy olyan sokáig húztam.
2020. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!