Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk mert nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk mert nem volt bizalom?

Figyelt kérdés
Az egész kapcsolatunk úgymond egy hazugságra épült. A barátnőm egy másik sráccal beszélgetett a hátam mögött, erre én rájöttem. Kiderült korábban volt közük egymáshoz, persze ezt nekem soha nem mondta. Azt mondta letorli, de újra folytatódott minden. Szakítottunk, mégis úgy vadaskodik, hogy őt férfi így ne szeresse ahogy én, meg gyakorlatilag olyan mintha én tehetnék mindenről. A végére borzasztóan viselkedtem, mert tönkrementem. Hogyan tovább? Eléggé összetörtem.
2021. jan. 1. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nővel nem éri meg tervezni... Lépj túl rajta, ne agyalj rajt.
2021. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szerinted van esély arra, hogy a következő kapcsolatát nem teszi ki ilyennek? 23 éves
2021. jan. 1. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szemrebbenés nélkül hazudozott!

Tudod hogy miért? Mert neki ez a természetes. Volt ilyenhez szerencsém. Sőt még ő vádaskodott...

2021. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csodálatos😊
2021. jan. 1. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Nincs esély rá, még akkor se ha azzal jön össze akivel épp kavart. A rózsaszín köd egy idő után mindig elillan. Aztán unalmasnak érzik a kapcsolatot, miközben vágynak arra az érzésre ismét, ezért összejönnek mással.
2021. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen valójában így történhetett. Nem tudja elfogadni talan, hogy ennyi idő után már nem ugyanolyan mint az elején, én attól még nagyon szerettem.
2021. jan. 1. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd kihasználják, megcsalják, hülyének nézik. Aztán rájön, hogy ki becsülte meg. De már késő.
2021. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos, de akkor talán koppana igazad van.
2021. jan. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!