Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt, nagyon hamar össze is költöztünk,közös jövőt terveztünk, aztán úgy alakult hogy szakított velem, majd kibékültünk, és megint szakitottunk. Jóba vagyunk, szépen váltunk el, de ő azt mondta már nem akar velem lenni. Akkor miért irogat? Hogy én kivel meg hol vagyok?miért érdekli? Mitcsináljak? Én szeretném vissza kapni. Próbálok neki nem vissza írni, hátha rájön hogy hibázott.
2021. jan. 2. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nagyon hamar megtörtént ez az összeköltözés. Egyszer azt mondták nekem, hogy minél tovább húzod, annál jobb :) valószínűleg megijesztette a helyzet, és rájött a pánik. Amit csinál, számomra egyenlő a birtoklási vággyal. Nem akar veled lenni, de azt sem, hogy másé legyél. Hagyj neki időt, ne add könnyen magad
2021. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt te fogsz hibázni, ha megint bedőlsz neki. Macska-egér játékot űz veled, amíg nem talál jobbat. Addig elszórakozik még veled, addig se unatkozik.
2021. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sose nézz hàtra,- ami volt az màr elmùlt a mùlté! Nézz elôre és keressél egy rendes baràtot, aki nem adja ki az utadat! Minden jòt!
2021. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!