Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakìtás után újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtás után újrakezdés?

Figyelt kérdés

Kb 9 hónapot voltunk együtt, döcögősen indultunk, sok vitával, de apránként összeszoktunk, kialakultak a közös dolgaink, hülyeségeink. Voltak problémák, de apróbb dolgok, én például rendmániás vagyok, ő nem annyira, végül közös megegyezéssel szétköltöztünk az albérletből. 1 hónap telt el, de rettentően hiányzik,hogy napközben írjunk egymásnak,hogy napvégén otthon várjon és magamhoz öleljem, hogy tervezzük a közös házat, babát. Egy ideig beszéltünk még,Karácsonyt együtt töltöttük, majd azt mondta nincs közös jövőnk, engedjük el egymást,azóta nem is beszéltünk. Nem értem..


30F


2021. jan. 4. 23:46
 1/3 anonim válasza:

Ha az egyik fél menni akar, menni is fog. Ilyenkor a legjobb amit tehet egy ember, főleg egy férfi, ha nem kapálódzik utána. A szakítás mindig nehéz, ezt szerintem bőven tudod. Mivel nem vagyok tisztában a részletekkel, sem pedig a másik fél szemléletével így okosabb dolgot nem tudok írni csak a sablont amit mindenki írna. Jön majd másik.

Még annyit ide bökök, hogy sokan azt hiszik egy kapcsolat két főn múlik. Valójában mindig csak azon amelyik nem gondolja komolyan.

2021. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez a lány hiányzik és nem, hogy kapcsolatban legyél valakivel?
2021. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk működött az újrakezdés, 1 év után szakítottunk, 3 hónapot külön voltunk, utána újra kezdtük és ennek már sok éve. Nálunk is sok volt a veszekedés, főleg apróságokon. De nálunk azért működött az újrakezdés, mert a különlét alatt MINDKETTEN rájöttünk, hogy fontos a másik és hajlandóak vagyunk kompromisszumot kötni azért, hogy működjön a kapcsolat, ez tart össze minket azóta is.

Ha csak te akarod az újrakezdést, ő szerinte meg nincs jövőtök, akkor felesleges ezen agyalnod.

22N

2021. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!