Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párkapcsolatból tudok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatból tudok csak barátságot csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 éve vagyunk együtt, nagyon jól indult a kapcsolatunk és nagyon szeretem mint egy barátot, viszont tudom, hogy ennél több már nincs köztünk. Legjobb barátomnak tartom és nem veszíthetem el és ha csak szakítok vele akkor annyi volt ennek.. arra gondoltam, ha elkezdeném elhagyni a couple dolgokat és csak olyan programokat csinálnánk amit barátok is csinálnak az segítene ebbe és kis idő múlva ha felvetem hogy legyünk csak barátok akkor belemegy hiszti és gyűlölet nélkül. Mit gondoltok, bármi tanács esetleg tipp, élmény? 21/f

2021. jan. 31. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

Erdekes, amikor a csaj friendzone-ol, akkor nem szemet, csak ferfi lehet szemet :)



36F incel

2021. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha olyan olvassa a kérdést aki hasonló helyzetbe van üzenem, hogy nem működik a dolog. Inkább szakíts és idővel talán lehettek újra barátok.
2021. febr. 2. 23:01
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Legalább hamar rájöttél, hogy nem működik.

Mit csináltál, hogy ilyen hamar kiderült?

2021. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát nyiltan amint elkezdtem rájött hogy valami nincs rendben. És akkor elmondtam hogy csak baratként szeretem és nyilvan kidobott. Na mindegy..
2021. febr. 4. 16:23
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Mégis mire számítottál?
2021. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!