Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szeretkezem vele belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezem vele belém szerethet újra?

Figyelt kérdés

A volt párom pár hónapja azzal az indokkal szakított velem hogy nem érzi már azt a tüzet de attól szeret csak nem olyan a dolog. Szakítás után pár héttel rám írt hogy nem bírja így és hogy találkozzunk. A találkozón beszélgettünk és ölelkeztünk. A kapcsolatot azóta is tartjuk. Majd szintén megbeszéltünk egy talit 3-4re az előző talira. Ahol már megcsókólt és szeretkeztünk is. Neki és nekem is nagyon jó vólt akkor azt érezte hogy össze van kavarodva. Utánna pár napig úgy bánt velem mintha együtt lennénk aggódott értem érdeklődött irántam. De kapcsolatot mostanába nem szeretne azt mondta. Mi lenne ha fel ajánlanám neki hogy ha úgy van járjunk össze ilyen barátság extrákkal dolog? Mivel miután szexeltünk benne is feltörtek az érzések és az jár a fejembe ha ez rendszeressé válna talán újra belém szeretne.

Mi a véleményetek?

Valaki volt már hasonló cipőben?



2021. febr. 2. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog beléd szeretni.
2021. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik.
2021. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
csak megdug
2021. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok így?
2021. febr. 2. 18:23
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

mert felnőttek vagyunk, és láttuk már elég sokszor, hogy mi a vége ennek.


F

2021. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Simán működhet, de legalábbis levezetésnek jó és megértitek miért nem vagytok már együtt.
2021. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
De te már eldöntötted, hogy szétteszed neki, szóval tök mindegy, mit mondunk.
2021. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon helyesen tette ha eldöntötte. Ha szétteszi neki, legalább jól fogja magát érezni a párjával vagy ex párjával. Nem kell irigykedni.
2021. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

8: nekem semmi gondom nincs azzal, ha valaki szétrakja, ahogy azzal sem, ha szexkapcsolata van.


Viszont ebbe csak akkor érdemes belevágni, ha pontosan tudja, hogy mire számít, és nem valami rózsaszín álmot kerget, hogy majd újra beleszeret. Elég sok ilyet láttam, volt aki 8+ évet áldozott így az exére, és várta, hogy újra beleszeressen... kitalálod, mi lett a vége?


Ha csak szórakozni akarna, akkor hajrá, de ő visszaszerezni akarja azzal, hogy belemegy egy szexkapcsolatba. Ez meg elég nagy marhaságra vall.

2021. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Dugópajtinak jó vagy még, úgy látszik.
2021. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!