Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szeretkezem vele belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezem vele belém szerethet újra?

Figyelt kérdés

A volt párom pár hónapja azzal az indokkal szakított velem hogy nem érzi már azt a tüzet de attól szeret csak nem olyan a dolog. Szakítás után pár héttel rám írt hogy nem bírja így és hogy találkozzunk. A találkozón beszélgettünk és ölelkeztünk. A kapcsolatot azóta is tartjuk. Majd szintén megbeszéltünk egy talit 3-4re az előző talira. Ahol már megcsókólt és szeretkeztünk is. Neki és nekem is nagyon jó vólt akkor azt érezte hogy össze van kavarodva. Utánna pár napig úgy bánt velem mintha együtt lennénk aggódott értem érdeklődött irántam. De kapcsolatot mostanába nem szeretne azt mondta. Mi lenne ha fel ajánlanám neki hogy ha úgy van járjunk össze ilyen barátság extrákkal dolog? Mivel miután szexeltünk benne is feltörtek az érzések és az jár a fejembe ha ez rendszeressé válna talán újra belém szeretne.

Mi a véleményetek?

Valaki volt már hasonló cipőben?



2021. febr. 2. 18:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak a testi szükségletei miatt nem tudja tartani magát. Nyisd ki a szemed, erre vagy jó. Amíg nem jön egy, aki többre is. Akkor lesz igazán szar neked. Kell ez?
2021. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy most ő egyedül akar lenni de ha velem van nem tudja visszatartani magát hogy ne öleljen meg vagy ne bújjon hozzám."


Te egyedül vagy ennyire gyerekes (hogy ne a H betűs szót használjam), vagy segít benne valaki?



Ő nem egyedül akar lenni, hanem más csajt akar keresni, szórakozni, vadászgani.


Az egy másik kérdés, hogy amíg az egyéb tervei be nem érnek (vagy mellettük) te is megfelelsz neki szexre, téged gyakorlatilag csettintésre megkap, mi több önként ajánlkozol.



Ha ennyi önbecsülésed nincs, akkor csinálj amit akarsz, de utána ne panaszkodj

2021. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!