Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szeretkezem vele belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezem vele belém szerethet újra?

Figyelt kérdés

A volt párom pár hónapja azzal az indokkal szakított velem hogy nem érzi már azt a tüzet de attól szeret csak nem olyan a dolog. Szakítás után pár héttel rám írt hogy nem bírja így és hogy találkozzunk. A találkozón beszélgettünk és ölelkeztünk. A kapcsolatot azóta is tartjuk. Majd szintén megbeszéltünk egy talit 3-4re az előző talira. Ahol már megcsókólt és szeretkeztünk is. Neki és nekem is nagyon jó vólt akkor azt érezte hogy össze van kavarodva. Utánna pár napig úgy bánt velem mintha együtt lennénk aggódott értem érdeklődött irántam. De kapcsolatot mostanába nem szeretne azt mondta. Mi lenne ha fel ajánlanám neki hogy ha úgy van járjunk össze ilyen barátság extrákkal dolog? Mivel miután szexeltünk benne is feltörtek az érzések és az jár a fejembe ha ez rendszeressé válna talán újra belém szeretne.

Mi a véleményetek?

Valaki volt már hasonló cipőben?



2021. febr. 2. 18:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
Bármi előfordulhat, ha a kapcsolat nincs lezárva, akkor nyugodtan szexeljenek, hátha le tudják zárni, esetleg tovább folytatni. Aki erre 8 évet rádobott, annak se volt szerintem jobb dolga. Van, aki igy működik.
2021. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Kishitűség, önbizalomhiány. Tudod hogy az ilyen nőkből lesznek általában a kapcarongyok? Te életed, te karmád.
2021. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
A lehető legrosszabb ötlet.
2021. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Szexre kellesz. Elszórakozik veled míg nincs más, ha szerencsés vagy, szól, amikor összekavar mással. Ha nem, egyszercsak meglátod a ház előtt, ahogy épp felvisz mást. Mint én, dec 26-án, boldog karácsonyt. Ne ess abba a hibába, amibe én. Ez nem lesz jobb, kihasznál és aztán eldob, mint egy taknyos zsebkendőt, szemrebbenés nélkül.
2021. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Alap felállás egy férfinél, hogy ha szexre lehetősége van, azt kihasználja. Én speciel is csináltam ilyet, sőt, sajnos egy olyan nővel, aki marhára tetszett. Mivel olyan gyorsan ágyba bújt velem hogy levegőt sem kaptam, így másnap már értékét veszítette. Ezzel szemben volt olyan barátnőm is, aki ugyanazt akarta mint te. Nemet mondtam neki, mivel tudtam hogy nem akarom újra kezdeni. Vele sem akartam kicseszni, holott akkor senkim sem volt.
2021. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha éppen nincs másik nő akkor arra jó vagy hogy belédürítse a farkàt.
2021. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj
2021. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 kerjoz ***** válasza:
ez full leves! ....kérdezd meg h mit akar valojában és h TE mit akarsz tole ? ha semmitcsak sexet, ak legyen annak is vége, SEMMI értelme
2021. febr. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Én szeretném újra kezdeni vele

De akkor mit tegyek ?

2021. febr. 3. 08:53
 20/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy most ő egyedül akar lenni de ha velem van nem tudja visszatartani magát hogy ne öleljen meg vagy ne bújjon hozzám. Ha nem találkozunk nyilván mind a ketten megszokjuk ezt és halványulnak az érzések de én ezt nem szeretném
2021. febr. 3. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!