Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, hogyan lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan lépjek túl egy kapcsolaton aminek rendes lezárása sem volt?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hosszú lesz. Köszönöm, ha elolvasod és válaszolsz is.


Több mint 4 év kapcsolat és 3 év együttélés után, konrétan annyit kaptam most hetfőn reggel üzenetben, hogy pakoljam össze a cuccaim, hazavisz a szüleimhez. Semmi magyarázatot nem kaptam, annyit sem volt képes megmondani, hogy miért, vagy mi volt a probléma. Most sem értem. Úgy ahogy itt senki nem beszélt meg velem semmit, úgy ő sem. Tavaly egyszer már szakítottunk, mert megcsalt, de vissza könyörögte magát, én meg mindennél jobban szerettem és vissza is fogadtam. Én mikor segítségre szorult segítettem, 3 évig konkrétan el volt tartva, hogy gyűjthessen egy újabb, rendes kocsira, meg hogy összeszedhesse magát. Anyuék is rengeteget segítettek neki. Én mindent megtettem neki, tényleg mindennél jobban szerettem. Miután megcsalt külön költöztünk, februárban költözött el, de már márciusban újra együtt voltunk. Az utóbbi 3 hónapban vele laktam, dolgoztam is az egyetem mellett a testvérével. Szólt a tesója, hogy januárban majd visszajön az a nő, aki helyett tudtam menni. Mondtam, hogy oké én úgyis január első két hetében folyamatosan vizsgáztam nem is tudtam volna nagyon menni. De végeztem a vizsgákkal és már kerestem is a munkákat, de még nem találtam. Szombaton mégcsak veszekedésnek sem mondanám csak egy kis összekapásnak, megsértődött és nem szólt hozzám egész hétvégén. Aztán két nap csendes bűntetés után, annyit kaptam üzenetben, hogy pakoljak. Anyukámnak írt előtte este, és hát minden voltam csak jó nem. Elmondott minden lusta, semmit nem csináló, dolgozni nem akaró, egész nap csak heverésző szarnak lényegében. Mindent megcsináltam, takarítottam, főztem, boltba mentem, rendet raktam, egyedül mosni nem mostam, mert a néni akinél ez a tetőtéri kis szoba ki volt alakítva, mondta, hogy ne mossunk és teregessünk, mert a nedvesség miatt nem akarja, hogy bepenészesedjen az egész lambéria, így mosógép nem is volt ott. A néni mosott nekünk, vagy ha hazajöttünk valamelyikünk szüleihez hétvégére, akkor ők. Ezt az egyet leszámítva mindent megcsináltam és dolgoztam is végig ezt a 4 hetet kivéve, de már kerestem a munkát. Viszont az ő felfogásában az, hogy még nem találtam munkát, az egyet jelentett ezekszerint azzal, hogy nem is akarok doglozni, tényleg nem számított neki, hogy előtte folyamatosan dolgoztam a tesójával. Anyunak olyanokat mondott, hogy én velem nem lehet megbeszélni semmit soha, mert mindenen kiakadok, ami amúgy nem igaz. Mikor összekaptunk, én utána is próbáltam vele beszélni, de egyszerűenn nem volt hajlandó kommunikálni velem és mindig ezt játszotta, hogy nem szólt hozzám, mindig könyörögnöm kellett már, hogy beszéljünk, akárhányszor volt valami. Aztán csak jött az üzenet. Nem mondott semmit, ezeket is csak azért tudom, mert anyukám elmondta és később meg is mutatta az üzeneteket. Ha anyukám nem hív fel, miután írtam neki, hogy ki lettem rakva, akkor konrétan semmit nem tudtam volna, mert tényleg nem mondott volna egy szót sem. Akkor szólt hozzám először, mikor szembesítettem vele, hogy miért állított be ilyen szar alaknak anyunak és miért hazudozik, hogy nem csinálok semmit meg ilyenek. Semmit nem tudott mondani, egyszerűen semmit. Annyit nyögött ki végül, hogy: "Mert így döntöttem". 4 év után, jegyesek is voltunk amúgy, ennyit kaptam, hogy egy üzi után kirakott itthon, aztán eltűnt teljesen. Én meg vagyok és csak nézek, hogy miért? Mit tettem, hogy még egy rendes befejezést sem érdemeltem? Esélyt sem adott, hogy bármin javíthassak, hiszen szólni sem szólt, hogy gondja lenne, vagy bármi. Én azt hittem boldogok vagyunk. Annyit segítettem neki, hogy az eszméletlen, mikor ő volt megszorulva én nem egy nyűgként tekintettem rá, én nem sajnáltam tőle semmit. Pedig amúgy akkor is kétszer annyit kapott, mint én, most meg havi 500.000 megkeres. Ennyi hibám volt, hogy az első két hétben folyamatosan vizsgáztam, az utolsó két hétben meg még nem találtam munkát. De az teljesen mindegy, hogy előtte folyamatosan dolgoztam. Most is anyukámék vagy 50.000 forintnyi húst, szalámit, köreteket meg mindent adtak, így úgy gondoltam, hogy talán az is számít a költségekbe, de nem. Annyira fáj, hogy ennyire szar alaknak állított be a saját anyukámnak is (nyilván anyu tudja, hogy a fele sem igaz abból amit mondott, de maga az, hogy a saját anyukámnak is hazudozik, hogy rossz fényben fűntessen fel, az nagyon fáj), nekem meg semmit nem mondott. Pénteken még arról beszéltünk, hogy szeretne elvenni és gyerekeket majd, meg hogy mennyire szeret és örül, hogy ott vagyok vele. Borzasztóan fáj ez az egész, én annyit segítettem neki, tényleg mindent megtettem érte és annyit sem érdemeltem, hogy mondjon egy rendes indokot. Vagy, hogy normálisan elém álljon, hogy közölje, hogy baja van, de semmi. Nem az fáj, hogy szakítottunk, hanem az a gerinctelen módszer, ahogy tette. Lehetett volna ezt rendes ember módjára is lezárni.


Amúgy az előttem levő barátnőjével is ezt csinálta, hogy az apjának meg a mostoha anyjának írogatott, és mondta ott is, hogy milyen rossz a csaj. Ezenkívül velem is többször is eljátszotta, hogy engem állított be rossznak, csak aztán ugye kiderült a hazugsága.


Akinek volt már ilyen, hogy bármi ok nélkül, konkrétan a semmiből egyszercsak kidobták, minden magyarázat nélkül, az mit csinált? Hogyan léptetek túl ezen?



2021. febr. 4. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne sajnáld ezt a görényt. Ennél undotítóbb módon nem is szakíthatott volna... Mondjuk elég figyelmeztető jel lehetett volna az ex, és a megcsalás. Én azonnal lapátra tettem volna a helyedben.
2021. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2021. febr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig csak kb a feléig.Egyvalamit ígérj meg nekem, ha vissza akarná még egyszer könyörögni magát, akkor becsukod az orra előtt az ajtót és elküldöd a b..ba.Nem hiszem, hogy neked bármin kellett volna javítanod.Persze senki sem tökéletes, biztos neked is van hibád, de aki majd valóban szeret, az elmondja mi a baja és nem üzin közli hogy költözöl ÉS főleg nem dob el magától így.

Amúgy rossz így szétmenni, de hosszú távon te jársz jobban.Mi 5 év után mentünk szét.Sms-be dobott:D Kellett egy -másfél év mire feldolgoztam, de igazából ha eszembe jut vagy hasonlót olvasok még mindig elkap tőle az ideg.:) Vegyél nagy levegőt, húzd ki magad aztán egyszerűen kezdj el nélkül élni, minden nap jobb lesz.Nagyon picivel, de jobb.Építsd apránként az életed, nélküle.

2021. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

"Ezenkívül velem is többször is eljátszotta, hogy engem állított be rossznak, csak aztán ugye kiderült a hazugsága."

Neked kellett volna már sokkal korábban szakitanod. Te azt bizonyítottad neki, hogy bármit megtehet veled.

Sosem értem, ilyen szar alakokon mit esznek a nők. Gondolom nagy a farka..

2021. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségzavar az lehet, vagy másik nő, pláne ha csalt már meg. Majd írd meg hogy sikerült e megbeszélnetek.
2021. febr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

hát én egy üzenetre, h pakoljak, biztos nem pakoltam volna. szépen leültünk volna, aztán mesélhetsz te kis nyomi.

sajnálom h így viselkedett veled, de hosszútávon úgymond szívességet tett neked.

2021. febr. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Van valakije.


Akkor ilyenek.


"Elmúlik", ahogy a mese mondja. Jobbulást kívánok!

2021. febr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez pontosan úgy hangzik, mint az én exem. Ő mondjuk pszichopata volt, mint kiderült. Pszichiátriára is jártunk, mert el is hitte a saját hazugságait. Egy fél évig én tartottam el, meg is csalt, amiről csak utólag szereztem tudomást, az én szüleim is nagyon sokat segítettek, és rengetegszer próbált volna terrorizálni, hogy én mit csinálok, őt megalázom, megcsalom stb (nem volt igaz). Azt próbálta volna rám fogni, amit valójában ő csinált, csak én erősebb voltam, és a végére felülkerekedtem, és szakítottam, úgyhogy ő könyörgött előbb sírva, aztán hazudozott a saját anyjának is rólam, ő is nekem támadt, meg a saját anyámnak is írogatott, hogy én hogy viselkedem, de ő persze nem hitte el, csak letiltotta. Egyébkènt az összes többi exével nagyon féreg módon bánt, (mert ugye érzéketlen, számító pszichopata) csak èn vágtam ki így, úgyhogy mèg akár ugyanaz a szemèly is lehet, mert neki is egy 30 éves f*stalicska kocsija volt, pénze meg semmi a végére, amíg pedig többet keresett is próbàlt lehúzni :D

Örülj, hogy megszabadultál. Szívességet tett, csak kérlek, soha ne engedd vissza, még ha nem is ugyanaz a srác, mert a tied is valami súlyos személyiségzavaros. Az ilyeneknek elkattan az agyuk, bolondok.

2021. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van valakije, esélyes, hogy akivel megcsalt. Nem mer eléd állni a magyarázattal emiatt és azért is feketít, hogy magát felmentse.

Ezek után, ha vissza akar jönni és adsz esélyt, magadra vess. Nagyon gáz ez az egész csávó.

2021. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Nehéz így bármit mondani,hogy a másik fél álláspontját nem ismerjük.Nekem is zátonyra futott olyan kapcsolatom tizenév után amiben kívülálló szerint nem volt "hiba", mi voltunk a tökéletes pár, és egyszerűen nem értették,hogy miért is szakítottam.Nem kell ehhez különösebb oknak lenni, elég az,ha két különböző mentalitású ember kerül össze.

Azon sem csodálkozom ha egy idő után már beszélni sem tud egyik, vagy mindkét fél mert örökösen csak ugyanazt ismételné.


Én a helyedben lezárnám ezt a kapcsolatot, és kérd meg a barátnődet,hogy vagy Veled beszélje meg ha véleménye van bármiről, vagy tartsa magában, de a kettőtök kapcsolata kettőtökre tartozik. A családtagoknak pedig mondd el,hogy ez a Ti ügyetek, ne avatkozzanak bele még olyan módon sem,hgoy meghallgatják a másik felet.

2021. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!