Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyi idős létére hogy tehette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idős létére hogy tehette ezt?

Figyelt kérdés
39 éves nő vagyok, a férfi pedig akivel kapcsolatban voltam 45 éves. Tehát egyikünk sem fiatal. 2 hónapig udvarolt, és mivel felnőttek vagyunk, letisztáztuk hogy mindketten komoly kapcsolatot akarunk, tehát a csak szex meg az ilyen dolgok egyikünknek sem kell. Az történt, hogy nem is siettette a szexet, mivel nem erre ment a dolog. Gondoltam én, hiszen letiztáztuk. 2 hónap után történt meg köztünk a dolog, én bele szerettem, és ő is ezt mutatta. Csakhogy szex után 2 hétettel mindenféle előzmény nélkül beszüntetett velem minden kommunikációt. (Nem jártam a nyakára, nem zargattam, mivel mindketten dolgozunk, a másiktól függetlenül is van életünk, tennivalóink stb.) A szex jó volt neki is, tehát nem az hogy biztos rossz volt velem. Nem értem miért csapott be azzal, hogy ő is komoly kapcsolatot akar? Ráadásul egy szó nélkül lelépett, azaz semmire nem reagált, az üzeneteim sem olvasta el. Nem zavarom, nem hívogatom, csak nem értem hogy miért nem keresett akkor olyat, akinek szintén csak szex kell, mint neki. Ennyi idősen hogy lehet valaki ennyire érettlen, és elvtelen? Tudta hogy én megszerettem, és utána pedig alja módon otthagy. Ráadásul nem is ilyennek mutatta magát. 2 hónapig aktivan törődött, foglalkozott velem, odafigyelt rám, ahogy én is rá. A legjobban az fáj azon kívül hogy egy szó nélkül otthagyott, hogy úgy tesz mintha idegen volnék, olyan akit sosem ismert, pedig még a munkájában is segítettem neki. Kihasznált ez nem kérdés, de ennyi idősen az ilyen mit akar az élettől, miért hazudozik miért pazarol el x hónapot egy egyszeri szexre? Megalázottnak, becsapottnak érzem magam.
2021. febr. 3. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem érzi azt a tényleges bizonyos pluszt, Sok férfia az első szex után tudja felmérni, hogy akkor, igen, ez a nő kell nekem, vagy sem. Sajnos te is úgy jártál mint én, hogy első ránézésre minden klappolt, de aztán mégsem kellettünk.

32N

2021. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nincs gond azzal ha valakinek nem kell az ember, de azt tisztázza le gerincesen. A tisztességtelenséggel van a gond. Komolyan mintha sosem ismert volna, szóba sem áll velem. Ez viszont tudom őt minősíti, de akkor is...
2021. febr. 3. 22:56
 13/19 A kérdező kommentje:
A szex jó volt mindkettőnknek. Kölcsönös szenvedély. Tehát nem értem mit mért fel szex után, ha az jó volt?
2021. febr. 3. 22:58
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

Személyiségzavar, B-klaszter (pszichopátia, nárcizmus, hisztrionikus vagy borderline).

Hallgass a témában Youtubereket, rogyásig van vele a net.

Rossz neki, ha szeretik, megijed az érzelmeidtől.

Még egy könyvet is ajánlok: A férfi, aki nem tud szeretni.

2021. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%
És még lehet sima szadizmus is.
2021. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Ami a ferfiaknal a friendzone, az a noknel a fuckzone:)



36F incel

2021. febr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy éy megunt.
2021. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bírom hogy biztos unalmas vagyok, megunt. Az nem lehet hogy ő használt ki? Ja az nem. Én vagyok az unalmas...
2021. febr. 4. 08:27
 19/19 anonim ***** válasza:
18-magamból indultam ki, bocs, és férfi vagyok.
2021. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!