Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után beszélgetés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után beszélgetés az exszel?

Figyelt kérdés
Szépen váltunk el, én léptem ki a kapcsolatból. Néha beszélünk még, mert a sok együtt töltött évet nehéz semmissé tenni egyik napról a másikra. Ez mennyiben hátráltathatja a szakításon való túllépést? Tapasztalatok érdekelnének. A részemről kihúnyt a láng a másik fél viselkedése miatt, ezért szakítottam.

2021. febr. 7. 20:05
A kérdező szavazást indított:
Hátráltatja
Nem hátráltatja
Attól függ
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi a fenét akarsz tőle, ha otthagytad? Ha meg még jóban vagytok, akkor minek hagytad ott? Ennek így semmi értelme.
2021. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert szeretem, tisztelem, mint embert. csak nem vagyok szerelmes.
2021. febr. 7. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az esetben a te szamodra semmiben nem hatraltat, csak nyomorult masik nem tud tullepni.
2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

"Szeretem, tisztelem, mint embert, csak nem vagyok szerelmes".

Na, ezt a baromságot már hallottam pasiktól (ugye az vagy?), egyik exem is valahogy így áll hozzá.

Ez kb olyan, hogy ki akarja húzni magát a felelősség alól.

Barátságból lehet szerelem, fordítva viszont nem szokott működni.

Én is azért maradtam látszólag jóban a fent említett nosztalgiázó exemmel, hogy egyszer majd én szakítsam meg vele végleg a szálakat. Aztán majd gondolkozhat.

2021. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Én néha nem értem a férfiakat, komolyan. :D

Az én exem is ezt mondta, összejött kb rögtön egy másik nővel.

Én letiltottam mindenhol, miután mindent megbeszéltünk, erre egy 2 hónap után megkeresett viberen, az új nője mellől.

Kérdem én, ha annyira másra vágyott/vágytok, akkor miért van szükség az ex társaságára?

Fogtok ti még koppanni...

2021. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nő vagyok, nem férfi
2021. febr. 7. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 2 éven át hívogatta havonta/2 havonta az ex feleséget mikor elváltak 10 ev után.

Hiányzott neki mint barát. Megszokás volt, hogy akkor naponta beszeltek majd mikor elköltözött, elváltak ez megszűnt. Azt mondta, ő nem tudta lezárni igy egyik pillanatról a másikra, neki kellett ez a két év.

Viszont önző dolog volt részéről (ezt utolag be is latta), mert az ex nem tudott igy tovább lépni. Neki fájt, s reménykedett mindig a folytatasban.

Az exnek volt szexpartnere majd ra nem sokra kapcsolatban lett, de azt mondta a ferjemnek, hogy o ra gondol mikor szexel a partnerével.

Itt esett le a ferjemnek, hogy az exenek nem mint barat hianyzik.

Szóval. Jó lenne tudni , hogy a másik fél hogy áll ehhez, mit vált ki belőle, mielőtt nagyobb kárt teszel, mintha csak siman szakítottatok volna es nem -beszéltek tobbet.

2021. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok csak éppen velem szakítottak úgyhogy ez most nekem nehezebb. Megkérdezhetem hany éves vagy kérdező?
2021. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedni akarok csak ez tényleg nagyon hasonlít az én esetemre
2021. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!