Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire korrekt az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire korrekt az ilyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek az mennyire fer, vagy mennyire tekintett a csajának engem, ha mellettem volt egy lány, akinek a lelkét ápolta, és fotozni akarta, állítólag a csaj akarta hogy őt fotozza, mert hogy az exének meg mutassa mennyire jó csaj. Vagy valami efféle sztorit, adott elő nekem az állítolagos pasim. Mondta nekem hogy vasárnap fog találkozni a lányal és majd le fényképezi teljesen ingyen és majd cserébe meg maszirozza vagy még annyit se kér tőle mert jófej akar lenni vele. És mikor eljött a vasárnap, le se írta messengeren nekem, ahol beszélgettem vele néha hogy hánykor és hol fognak találkozni vagy hogy meg történt-e vagy sem a találkozás, hanem mindent le írt a napjáról napközben de ezt az információt kihagyta. Viszont akkor el mondta nekem mikor mondtam neki, hogy figyú gondolkoztam a kapcsolatunkon és már nem akarok veled párkapcsolatban lenni, mert nem érzem úgy hogy ez köztünk annyira komoly lenne. Ezután nyögte be nekem hogy amugy ma meg történt a fotozkodás a csajjal, és kérdeztem hogy és ez szerinted korrekt? Eddig egésznap miért nem mondta nekem? Erre azzal jött be kéne számolnia minden órájáról, már nem vagyunk együtt ezen már nekem felesleges agyalnom vagy bármi ezt engedjem el, most közölte és ennyi kész. Jah fer dolog hogy akor vágja a telefonban a képembe tényként miután mondtam hogy már nem akarok a barátnője lenni, és amíg ezt nem mondtam nem mondta el, nekem hogy figyelj x orakor találkoztam vele itt és eddig voltam vele. Míg én neki mindent el mondtam. Sőt mindenről csináltam neki képmetszőt is, ha valakivel beszélgettem meg mutattam neki, én semmit se titkoltam előtte, ő viszont sose mutatta meg a beszélgetést hogy zajlik vagy az hogy magával vigyen hogy lássam mi van, az eszébe se jutott. Szóval szerintem sok mindent titkolhatot ő elöttem, és ott nem hiszem hogy csak fényképezkedés történhetet, és ezen kívül az is rosszul esett hogyha én vele ennyire korrekt voltam mindent meg mutattam neki mindenről, be számoltam akkor ő velem ezt miért nem viszonozta? És miért nem mondta el, hogy figyelj ma x orakor lesz, és így már utolag nem is bánom hogy szakítottam vele, mert ki tudja miket tett ő a hátam mögött és ha ő valóban szeretet volna meg mutatta volna a beszélgetést is nekem. Nem értem miért nem kaptam tőle vissza ugyan ezt a korrektséget? És hogy miért neki állt feljebb mikor kérdeztem hogy miért hagyta ki ezt egész nap a sztorijából?

#hűtlenség#szakítás#hazugság#átverés#fájdalom
2021. febr. 8. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem az a jó párkapcsolat alapja, hogy minden magánbeszélgetésemről Prt Screen-t kell küldenem, csak hogy jól aludjon a másik.
2021. febr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezzel a bizonygatással űzted el magad mellől,lehet sok volt neki,vagy direkt az volt a célja,hogy te szakíts vele.
2021. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem értettétek, én mindent meg mutattam neki, ő viszont nekem semmit se, ő nem volt velem szemben olyan nyílt mint én ő vele.

De ezt le írtam fent csak valahogy nem értetétek.

2021. febr. 8. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből egy kukkot se értettem.
2021. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!