Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ti törlitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti törlitek az exet a közösségi oldalon az ismerőseitek közül ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 06:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Csak azt, amelyik zaklatott, de azt tiltottam is. Egyébként meg nem vagyok az a fajta ember aki próbál úgy csinálni szakítás után, mintha sose létezett volna a kapcsolat. Sose értettem és nem is akarom megérteni ezt a mentalitást. Közös képeket ilyesmiket amúgy se posztolgatok kapcsolat alatt sem, nincs mit letörölni.
2021. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exem, aki hivatalosan nem volt fent facebookon, csak álnéven. Ez akkor derült ki számomra, mikor rájöttem, hogy megcsal és szakítottam vele.

Egészen pontosan az történt, hogy kidobtam, majd rá egy órára a baráti körünkből egy csaj kitette a közös fotójukat azzal a szöveggel, hogy "végre együtt". Meg is jelölte a posztban az exem profilját, ahol már több hónapra visszamenőleg voltak közös posztjaik. Ekkor jött a hatalmas arcon csapás, mert kiderült, hogy legalább 2 éve viszonyuk volt a hátam mögött. Na őket azonnal letiltottam.

2021. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem törlöm, de nem is lájkolom, nem beszélek vele. A több száz ismerős között elfér, viszont, ha a párom zavarná akkor kitörölném, nem ragaszkodnék hozzá
2021. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Nálam nem kell ahhoz szakítani, törlöm, akit csak akarok.
2021. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!