Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért baj az ha nekem közösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha nekem közösségi oldalakon vannak nő ismerőseim? Barátnőm mindennap ezért veszekszik velem hogy töröljem ki őket. Miért ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Munkatarsaim nem írok velük azért vannak bejelolve ha akarnak valamit tudjanak írni. Meg van olyan akivel meg nem írtam semmit, megmutattam neki és most kitalálta hogy biztos töröltem a beszélgetést mert olyan nincs hogy még nem írtam velük... Miért csinálja ezt?

Engem nem érdekel neki ki az ismerőse meg ki nem. Tőlem lehet neki 10 férfi ismerőse az sem érdekel ha ír velük mert tudom hogy szeret.

1 éve vagyunk együtt

25 évesek vagyunk


2019. jún. 20. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Hú nagyon féltékeny a barátnőd. Ha nem tettél még semmi rossz fát a tűzre, akkor érthetetlen. Ha már megcsaltad, és megbocsátott, akkor érthető valahol a gyanakvása.

Ha semmi oka nincs ilyen fokú gyanakvásra, akkor ezt meg kell beszélned vele, hogy nem egészséges a féltékenysége, ez ki is kezdheti a kapcsolatotokat.

2019. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem inkább a barátnődet kellene törölnöd az életedből. Ha nem teszel ellene, rosszabb is lesz.
2019. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
a munkahelyi kollégák okésak de idegen csajok akikkel nem tartasz kapcsolatot... a legtöbb nő ki akad ezen... szerintem jobb lenne ha kompromisszumot kötnétek! kérj tőle te is akkor cserébe valamit és akkor töröld azokat akikkel nem tartod a kapcsolatot... úgy gondolom így a fer ha a másik kér valamit... (hisztizik)
2019. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Odatolsz az orra alá egy listát, hogy melyik férfi ismerősével szakítja meg azonnali hatállyal az összes kapcsolatát.

32/f

2019. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy itt senki nem veszi észre, hogy a legtöbb nő ilyen? Ez a féltékenykedes és hiszti természetes tartozékuk. Emiatt szakítani ostobaság lenne. A következő is ugyanezt fogja művelni
2019. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
3-as vagyok és kb ezt mondtam én is :D igen emiatt teljesen felesleges szakitani a másik 20 is ilyen lesz...
2019. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van oka féltékenykedni? Volt valaha olyan, hogy megcsaltad, vagy eltitkoltál előle valamit? Ha nem, csak úgy féltékeny és senki nem szólhat hozzád, az nagyon gáz. Milyen alapon utasítgat, hogy töröld az ismerőseidet?

Ha viszont van vaj a füled mögött, vagyis volt régebben valami kis afférod, akkor persze érthető a gyanakvása.

2019. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy azt higgyétek már hogy minden nő ilyen. 10 hosszabb kapcsolatom közül egy sem volt ilyen. Még így is zavar a féltékenykedés, de hogy mi van a facebookommal az még egyiket se érdekelte. A kérdésben szereplő nő egyértelműen lelkibeteg. Ha rendszeresen ilyenekkel jöttök össze, akkor nagyon nézzetek magatokba, mert biztos, hogy ti sem vagytok százasok.


Aki meg azt mondja, hogy akkor jogos, ha megcsalás volt előtte... Hát nem, ez a szintű kontroll soha nem jogos, mindegy mi volt előtte. Ha nem tud kigyógyulni a megcsalásból, akkor menjenek külön békében. Ne szívassák egymást meg saját magukat.

2019. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Attól meg senkisem lelkibeteg hogy neha neha féltékenykedik...
2019. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy baratnom aki ugyan ezert hisztizett. Pl bejelolt egy lany fb-n aki a faluban lakott, vagy latta a regebbi kepeimet amin a tarsasagban voltak lanyok is, stb.

Nem is voltunk egyutt sokaig.


A felesegem is feltekeny de nem ennyire. Nem keri hogy toroljem a no ismeroseimet :D

2019. jún. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!