Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más nő miatt szakíthatott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő miatt szakíthatott?

Figyelt kérdés
6 éves párkapcsolat után a barátom szakított, utólag kiderült, hogy csak úgy mert szakítani, hogy tudta egy lányról, hogy tetszik a lánynak és van esély a szexre vele. Előttem nem volt még más lánnyal, fiatalon jöttünk össze. A kapcsolatunk elég rossz volt az utolsó években, és állítása szerint már nem szeretett(sokszor csúnyán viselkedtem vele) és ki akart próbálni új lányt, kiváncsi volt. Pár hónapra rá, újra összejöttünk, azt mondta senkivel nem tudja ilyen jól érezni magát. Akkor most mondhatjuk hogy nincs ló jó a szamar is (én vagyok a szamar) vagy tényleg nem szeretett, jott egy lehetőség, így tudott könnyebben kilépni a kapcsolatból és közben ra jott, hogy a hibaim ellenére is velem érzi magát a legjobban ezért adott egy újabb esélyt?
2021. febr. 14. 20:21
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
61%
Nem dràga, ez a Liànozàs.
2021. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de a másiktól nem akart kapcsolatot. Csak kipróbálni. Elege volt már belőlem valószínűleg, csak gyáva volt szakítani, amíg nincs más a képben. De így is “szamárnak mondható vagyok”?
2021. febr. 14. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, annak.
2021. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem...most akkor újra együtt vágytok meg? Hogy derült ki a másik lány...elmondta amikor visszajött?
2021. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de azt gondolom, kipróbálta. A megfogalmazásból jön le. Új kapcsolatban a szex soha nem lesz olyan bensőséges, mint a komoly kapcsolatban a fényponton, amikor összeszoktak, ezért csalódást fog okozni, mert elsőre is azt a flow-t várja, amit a komolyban időnként megélt szex közben. Akkor is ahhoz fogja hasonlítani, ha már veled se olyan.
2021. febr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!