Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenység miatt szakithat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység miatt szakithat velem?

Figyelt kérdés
problémám a következő, van egy fiú, akibe bele szerettem, már tavaly sokat bszélgettünk neten, de az idén össze is jötttünk. Nagyon jól indult, mondtam, h nem kalandot akarok, benne volt, hamar az agyban kotottunk ki. Ra par napra egy baratja ram irt, semleges dolgokat kerdett, de nem irtam nagyon neki, gondoltam, hogy teszt. Közben volt egy személyes problémája, ami miatt eltunt, eleinte mas lanyt hozott fel kifogasnak, majd idővel bevallotta hogy problemaja van, kibékültünk. Megint minden jó volt, én közben elutaztam ket hetre, az elso heten beszelgettunk, hetvegen o dolgozott, kuldtem neki kepet, de mondta hogy ne irjak, hogy nehogy valaki meglassa, én meg unalmamban ráirtam arra a barátjára, aki valamikor ram koszont. És kész, az én fium nem irt tobbet egy egesz hetig. Aztan nagy nehezen irt, de addig addig irtam, hogy kibokte, hogy be akarja fejezni. Nekem meg most esett le, hogy tolakodtam nala, mikor megkert hogy ne irjak es talan a baratjaval is beszélhetett, s már az rossz pont hogy rakoszontem,aki lehet hogy tud rolam, lehet hogy nem, mert meg nem volt annyira nyilvanos a kapcsolatunk... Vélemény?
2015. jún. 2. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:
és elnézést, hogy hosszúra sikeredett :)
2015. jún. 2. 18:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Befejezte volna így is úgy is veled.
2015. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem gondolta komolyan a csávó, mert akkor nem lett volna annyira távolságtartó.
2015. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne írjak, nehogy valaki meglássa... én itt vágtam volna ki a srácot a helyedben. Nincs olyan ok, ami miatt nem vállalhat fel, ha komolyan gondolja a kapcsolatot köztetek.

Az írásod alapján azt érzem, ez a srác téged nem vesz komolyan, csak nem meri felvállalni a véleményét, tudva, hogy te komoly kapcsolatot keresel.

2015. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!