Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy szakítás után, esetleg új pár mellett is még olyan fura érzést váltott ki belőletek az exetek?

Figyelt kérdés
Első igazán nagy szerelmem volt, 3 évet voltunk együtt. Én döntöttem ugy, hogy legyen vége, és azóta már van új párom is, aki mellett sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb minden. A volt barátom mellet folyton hisztis, féltékeny voltam, bár erre okot is adott, sokszor nem törődött velem, más dolgokat helyezett előtérbe mindig, a lánytesója és az anyukája folyton manipulálni próbálta, közös terveinkért ő soha semmit nem tett... Magát a szakítást nem bánom, de főleg így több idő távlatából már nem haragszom és nem fájnak ezek a dolgok, és inkább a jó emlékeink vannak a fejemben. Ezek miatt pedig mindig elfog egy furcsa érzés, ha képet látok róla közösségi oldalakon, vagy osszefutunk a boltban stb., de nem igazán tudom megfogalmazni, hogy mi ez az érzés. Nem mondanám rá azt, hogy hiányzik. Nem tudom. Veletek nem volt hasonló, akikkel szakítottatok már semmit nem jelentenek? Újrakezdeni nem kezdeném azt a kapcsolatot, mert érzem, hogy most vagyok a megfelelő ember mellett.
2021. febr. 15. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem, mivel az első igazán nagy szerelmed volt, így természetes, hogy hiába nem vagytok már együtt, és túlléptél rajta, azért egy 'darabot' magával vitt belőled, és Te is belőle. Az elsőt elvileg nem feledi az ember.
2021. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Sztem meg kell egy kis ido mig tovabb teszed magad, de elobb utobb elmulik
2021. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Mennyi időt voltatok együtt, és mikor lett vége?
2021. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%

Ugyan, én is mindig a Lajosra gondolok!

Olyan paprikáskrumplit azóta sem ettem!

2021. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!