Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ősszel szakított velem a barátnőm, mert újra összejött az exével. Akkor én meg akartam vele szakítani a kapcsolatot, de ő nem akarta, mondván fontos vagyok neki. Így jóba maradtam vele. Viszont így elég sok idő eltelt, mire gyengültek az érzéseim felé. Ráadásul az utóbbi időben már megint elég sokat beszéltünk.


Viszont történt, hogy két hete rámírt, hogy hiányzom neki, és nemfog többet előfordulni az, hogy otthagy engem az exéért. Én először ezt nem tudtam hova tenni, azthittem nem is nekem akarta küldeni. Meg amúgyis, most azthiszi, hogy ennyivel el van intézve a dolog? És futok vissza hozzá? Úgyhogy nem válaszoltam neki semmit. Aztán másnap beszéltünk pár szót valami random dologról és ennyi.


Azóta viszont nem is írt, nem is reagált arra amit én írtam neki. Én jóba maradtam vele miután ő dobott engem és összejött az exével, ő meg most ezek után a bocsánátkérésével jól felkavarja a dolgokat, és egyből megszakítja velem a kapcsolatot és leszar. Hát mi a fszom ez? Nekem fontos mint ember, de ennyi.


F



2021. febr. 20. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég bizonytalan lehet a lány és csak tartaléknak tart. én a helyedben elfelejteném és nem rágódnék rajta, te többet érdekelsz jól érzed.
2021. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Emögött 1000 dolog lehet. Lehet, tényleg vissza akar menni hozzád, vagy csak hiányzik neki a nagy rajongásod stb. Eleve elég lábtörlő dolog tőled hogy valaki otthagy az exéért de te továbbra is bratyizol vele. Minek? Fontos mint ember. De miért? Mert olyan szépen bánt és bánik veled még mindig? Olyan jó ember, hogy most meg az exe mellett kavarja a szart veled? Tényleg, nagyon cuki lány lehet, megéri haverkodni vele. 💕
2021. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a lányt. Tiltsd le, máshogy nem fog menni. Nincs értelme vele kommunikálni. A leírtak alapján elég nagy problémák lehetnek nála a toronyban, már ne is haragudj.
2021. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a tartalék. Ne hagyd, hogy bohócot csináljon belőled, 1x már összetörte a szíved.
2021. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, ha rosszul alakul az exxel ismét elővesz és boldoggá teheted. Furcsa, hogy azért maradtál vele jobban, mert ő azt akarta és teljesen mindegy neked mi a véleményed. Ha magadat nem becsülöd, más miért tenné?
2021. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali, tudom nehéz tesó, de engedd el ezt a HüPit. Komoly gondok vannak nála fejben. Tudom miről beszélek benne voltam. Te most még nem látod, mert még mindig találsz felé érzéseket, de ne csinálj magadból bohócot, már így is eléggé kijátszott🤡.

Minimum töröld és ha gondolod tiltsd, többet érdemelsz ennél. Egy volt sorstars.😉

2021. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!