Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas után szinte egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas után szinte egyből új kapcsolat az normális?

Figyelt kérdés

Párom 2 év után szakított,magyarázat konkrét nem született indok vagy ilyesmi.

Lényegében annyi,hogy érzékeltem egy 3.személyt,szentül cáfolja,értsem meg nincsen 3.fél.Mellettem sem volt ez sírva mondta a telefonba.

De tudom meg láttam egy-egy apró dolgot ami azért arra utaló jel képek,hogy már pedig ott legyeskedik,városban is 1x

És ez az egy ami megragadt bennem,hogy képes fél lábbal azért bele menni már így egyből szinte,mert ha nemtom pl engem meg látott volna mással aztmondom oké,bosszú vagy nemtudom,de sose volt ilyen nálunk. De alapba nem érzékeltem problémát a kapcsolatunkba,kérdeztem faggattam mindenről,hibáimról,erotika, stb,igyekeztem normálisan beszélgetni,meg hogy gondolkodjon már kicsit mit csinál. Hozzá teszem rendben 8 év van közöttünk még 19 lesz,de korhoz sem tudom kötni ezt,mert tudom milyen volt mikor megismertem.

Tervezni,meg számítani tudott rám ezt érzékeltettem is,családjával is.Lett volna idén nyáron eljegyzés is.

Értem létezik ez a köd ha leszáll,de hát gondoltam azért mar át alakul ez magasabb szintre főleg ugy hogy okot tényleg nem adtam rá,hangos vita se volt,ahogy most se,értelmesen próbaltam kommunikálni,még vártam is türelmesen


2021. febr. 22. 05:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ebből nem ugy néz ki mintha szakitas után alakulna kapcsolata.hanem előtte
2021. febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre vezettem vissza,meg magyarázza hogy nem... nem igen akarom elhinni én se ezt
2021. febr. 22. 06:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja meg azert beszélget velem marmint személyesen mert van olyan mikor épp együtt utazunk reggelente,kb majdnem úgy áll hozzám mintha minden rendben volna.. és akkor nézek mivan?!
2021. febr. 22. 06:22
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen normális.
2021. febr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mikor kezdődött és , hogy milyen volt a kapcsolatotok.


A kapcsolatnak vége ez a lényeg.


Innentől kezdve nincs mire várni. Nincs kötelező gyászidőszak. Nem kell a brühühü meg síratni a volt kapcsolatot.


Ha valaki talál mást akivel jól érzi magát akkor hajrá.


A legtöbb embernek egy problémája van, hogy szakítás után ha akarna sem tudna másik párt/társat találni. Csak k**úrvára nehezen.

2021. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sokáig válaszokat keresek/kerestem

Az ő szájábol is annyi jött nem tudja ezt elmondani,ne okoljam magam nem csináltam rosszat.Most azért így egy nagy pofon volt ez,én részemről nyitott voltam mindig folyamat a kapcsolat alatt,mondhatni család centrikus is,ha tudtam segítettem ilyesmik

2021. febr. 22. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Na akkor most itt az új lehetőség.


Alakítsd úgy az életed, hogy te is vidám légy, te is boldog légy, ez egy átmeneti állapot, de biztos, hogy nem vagy ronda se vén öregasszony, időd van.


Simán találhatsz még bárkit magadnak, és ennél csak jobbat.


Hosszú hosszú éveket nem kesereghetsz egy ember miatt.

2021. febr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem,még fel mosom magam ebből,aztán ja. Bajom az,mert szoktunk néha véletlen talizn,és akkor a jó pofizás,én ezen úgy be tudok pörögni,már volt ilyen,ez a mizu szia,értem ne köpjük le egymást meg ezek,az bánt hogy akkor szinte nem is értékelte,értékeli azt amit adni próbáltam bármi formában,erre mondta kell lehet valami olyan,hogy tudjon.
2021. febr. 24. 04:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem szakítás előtt is vannak már új kapcsolataim. Ez két különböző kapcsolat, nem függenek össze. Az egyiket egy emberrel, a másikat egy másikkal csinálom.
2021. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!