Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy emiatt sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt sokkal jobban érzem magam?

Figyelt kérdés
30éves vagyok, és 2.5éve megcsalt és szakított a barátnőm. 9éves kapcsolat volt, és nagyon megviselt. Csak az utóbbi néhány hónapban kezdtem túltenni magam rajta, de néha még mindig gondoltam rá. Egy éve elköltöztem a városból, hogy mégcsak véletlenül se lássam, de tegnapelőtt véletlenül találkoztunk. Épp a sráccal volt aki miatt elhagyott, azóta is együtt vannak. Ahelyett, hogy bántott volna a találkozás, sokkal jobban érzem magam. Azthiszem ez az esemény hozta el végleges feledést, úgy érzem már nem hiányzik. Nagyon megváltozott egyetlen év alatt, alig ismertem meg. Legalább 15kilót hízott, úgy hogy alig 160centi, tehát rendesen eltorzúlt. A srác régen sem volt vékony, de most kifejezetten szumós alkatú. Őszintén mondom, hogy soha nem tettem negatív megjegyzést a túlsúlyos emberekre, és most sem akarok megbántani senkit! Csak kiváncsi vagyok, hogy másoknak jobb napjuk lett-e már hasonló találkozás után.

2020. okt. 5. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Hát ilyet hogy mondhatsz, szegény ugyan olyan szép mint az előtt... hogy merészeled?!

Na majd mindjárt jön a sereg és megmondja, hogy te egy szemét vagy.


Én szerintem teljesen oké. Bántott, hogy mást választott, de most látod hogy mivé lett és már nem hiányzik.

2020. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Karoromnek hivjak es megerdemled h legalabb ebben oromod leld. Nem leszel ettol rossz ember.
2020. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy én is egy szemétláda vagyok. Az egyik exem összejött egy börtönből frissen szabadult pszichopatával, aki nem engedi el eshová, korlátozza a kapcsolatait és a telefonját, terrorban tartja stb.

Úgy voltam vele ha nem kell a jó akkor most érd be azzal. :D

És örömet okozott, némi kis elégtételt. A sors magától hozta a büntetést úgy, hogy a kisujjamat sem kellett mozdítani érte.

És jó érzéssel töltött el.

Lehet lepontozni....

2020. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!