Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már öregedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már öregedés jelei miatt?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy bár te fiatalnak gondoltad magatokat, de aztán párodon ahogy elkezdted látni öregedés testi jeleit, csalódottságot, kiábrándulást éreztél? És visszavágytál a még fiatalosabb korotokba?

2021. febr. 23. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hatalmas szeretet lehet az ilyen emberek közt
2021. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
16 éve vagyunk együtt. 18 és 24 évesek voltunk. Nekem 40 évesen sokkal jobban bejön a férjem. 🙂
2021. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem kisfiús arcom van, 5-6 évvel szoktak fiatalabbnak mondani a koromnál. A párom tőlem 5 évvel fiatalabb, de másik 5 évet ő is letagadhatna. Van bennem némi büszkeség ezzel kapcsolatban, hogy fiatalnak nézünk ki (ami részben genetika, részben életmód következménye), de fel vagyok rá készülve úgy érzem, hogy öregedni fogunk és semmi sem marad így örökre.


Nyilván ha valaki életmód miatt teszi tönkre magát és öregszik gyorsabban, az megint más lenne, de a természetes öregedést el tudom fogadni úgy érzem.

2021. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen miatt szoktak. Ha a masik felismerhetetlen, meghizik, elereszti magat, stb... Ranctol, oregedestol nem hiszem, hogy ekkora merteku kiabrandulas tortenne.

Viszont az oregedessel az ember szeme szepseget talal egy atlagos fiatalban is, mert ertekelni kezdi, hogy milyen hamvasan fiatalnak lenni.

En no vagyok, titokban elkezdtem fiatalokban elgyonyorkodni, de a ferjemet attol meg az oregedes nem teszi nemkivanatossa.

Azt gondolom, veszelynek egy fiatal csabito tekintheto, akit nem vennek annyira komolyan, hogy mindent tonkretegyek.

2021. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki öregszik, még a kérdező is 😂😂😂😂
2021. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de az ilyenek maradnak egyedül. Badoon zaklatják a fiatal szexi csajokat, majd lekrvázzák őket mert vissza se írnak. Azt hiszed te milyen fiatal vagy...
2021. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes ilyenkor belenézni a tükörbe, senki sem lesz fiatalabb az évek során. Aki ilyen miatt szakít, annak nincs rendben az önértékelése, életközépi válságban előfordul, de nagy koppanás szokott lenni a vége.
2021. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora baromság! A házasságom az első hosszú távú kapcsolatom, ami egy évtizednél régebben tart. A huszas éveim közepén jártam, mikor megismertem a férjemet, ő akkor a harmincas évei végén volt. Most már én is középkorú leszek lassan, ő már bőven benne van. Nemrég néztünk régi, tizenévvel ezelőtti fotókat és megállapítottuk, hogy mindketten előnyünkre változtunk. Mindketten vékonyabbak vagyunk, mindkettőnk karikagyűrűjéből kellett már bevenni az évek során. Pedig az emberek inkább hízni szoktak hosszú kapcsolatban. Ő mindig fiatalabbnak nézett ki a koránál, ami férfiaknál nem feltétlenül előny. Most, középkorúként kezd sármosodni, egyre férfiasabb, viszont nem hízott el, izmos, megvan a haja. Picit őszül, és ha nevet, amit gyakran tesz, jobban meglátszanak a ráncok a szeme körül. Egyre jobban tetszik. Őszintén, szívből remélem, hogy látni fogjuk egymáson az öregedés jeleit. Azt hittem, minden házasságban ez a cél. A közös öregség.
2021. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Testi jelek miatt nem - én egyáltalán nem tartom visszataszítónak ezeket a biológiai változásokat, nem szűnik meg a vonzalmam valaki iránt ráncok, kopaszodás, megereszkedett bőr stb. miatt. Viselkedésbeli dolgok miatt viszont már igen - nem kizárólagosan, de belejátszott a döntésbe (35 évesen elkezdett tunyulni, punnyadni, nem lehetett vele elég időt együtt tölteni este, mert 8kor már ment aludni... és nem hajnalban kelt munka miatt utána... kicsit átment ilyen papis életmódba, az meg nekem egyszerűen unalmas volt).

Meg azt nem tudnám elviselni, amikor valaki "hát, megöregedtem, most már nincs energiám ezzel törődni, ez van, nyazsgem" jelszóval eligénytelenedik... pl. hagyja burjánzani a fülszőrét, orrszőrét, gyűrött / piszkos / elhasznált cuccokban jár, nem kezd semmit a rossz állapotban levő bőrével, rossz fogsorával.

2021. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!