Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz, hogy általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy általában a nők 18-25 évesen, a férfiak meg 30-35 évesen néznek ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 12:29
A kérdező szavazást indított:
Igaz (nő vagyok)
Igaz (férfi vagyok)
Nem igaz (nő vagyok)
Nem igaz (férfi vagyok)
57 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%

18-24 között egy vicc volt, ahogy kinéztem a mostanihoz képest. Arcra is és testre is (29 vagyok most). 25-26 körül kezdtem el jó irányba változni.

Ja, és nem érdekel, ki hogyan akar meggyőzni, hogy öregszem, és sz.arabbul nézek ki, szóval ha próbálkoznak egyesek (szokás ezen az oldalon, de csak itt tapasztaltam ilyet), csak az idejüket pocsékolják.


Egyébként egyénfüggő, nyilván van, akikre igaz. Ha muszáj lenne mondanom valamit, én mindkét nemre azt mondanám, hogy 26-32 között néz ki a legjobban, de azért emellett sem állnék ki, mint általános álláspont mellet.

2020. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Mindkét nem huszonévesen néz ki a legjobban.
2020. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert van aki előtte vagy utána néz ki jól, mások pedig pont ekkor. Ez nem olyan dolog amit így el lehet dönteni. De volt olyan is aki bőven 35 után bontakozott ki, mert akkor szabadult meg igazán a szülői vagy az első - elcseszett - kapcsolatának elnyomása alól.
2020. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok,30 éves.Az a véleményem,hogy van benne igazság,de nem feltétlen kőbe vésett szabàly.Két barátnőm is van,aki mióta szült jobban néz ki,mint valaha.Párom 35,de jobban nézett ki 10 évvel ezelőtt,mert őszintén a sok stressz miatt eléggé lefogyott meg megviselt lett az arca.Magamról annyit,hogy szebb voltam 25 évesen szerintem,mint most,mások szerint meg most nézek ki jobban (megnőtt a hajam,mert nem festem össze-vissza,mint régen meg,felszedtem 5 kg-t,de mások szerint kellett,mert nagyon sovàny voltam). Ugyanakkor ami tény,csökken a kollagéntermelés mindkét nem esetében,ezen nem lehet nagyon vàltoztatni...Tehát fiatalabbak nem leszünk,ez van.A kopaszodás meg inkább a férfiak esetében szembetűnő.
2020. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
86%
Úgyértve igaz, ha csak szigorúan alakot, arcot nézünk mondjuk képről. De a valóságban egy 18-huszonpár éves sosem tudja felvenni a versenyt egy érett, csinos, 30as, megfelelő önbizalommal rendelkező nővel szemben.
2020. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
51%
Sok nő szerint egy 30 feletti férfi már öregszik, ebből kifolyólag nem hinném, hogy a férfiak 30 felett néznének ki a legjobban.
2020. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
84%
#4-es le a kalappal előtted! Nagyon korrekt vélemény volt.
2020. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
47%
Ferfiak szerintem inkabb 22-30 kozott. (No vagyok.)
2020. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
55%

Nagy általánosságban mindkét nem 25 körül néz ki a legjobban. Most persze sok egyedi eltérés lehet, de ha valaki ad a külsejére fiatalon is, és nem 30 felett fogyott le 20 kilót vagy kezdett el sportolni, akkor olyan 25 körül a legjobban. A pasik is.

Engem például abszolút nem vonzanak a 30 feletzti férfiak jelenleg, később ez biztos változni fog.

2020. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem átlagban az jellemző, hogy úgy a nők mint a férfiak, huszon évesen néznek ki a legjobban. 30 fölött már a férfiak is kopaszodnak, sör hasuk lesz, és az arcuk is rondul keményen... hiába hivatkozank arra a pár szép fiúra akik kortalanok, és m1 hogy hány évesek, mindig jól néznek ki...
2020. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!